Все до блиску• 20 января в 19:54

Вы верите в приворот? И как можно понять есть ли он на человеке?

Брюльтик• 22 января в 23:12
Ответ дляБелоснежко
Доречі мій тато теж з´їхав з глузду в 40-43. Але мама у мене при розумі завжди була і пішла сама від нього. У подруги батько пішов з родини в 40. Такий собі вік дурний.
Що далі було з цими чоловіками?
Брюльтик• 22 января в 23:14
Ответ дляБелоснежко
Ні то депресія 40років скоріш за все. А нова жінка то ширма. Вона не лікує його депресію. Можливо він так думав. Та і можливо її це теж не подобається тому він в такому стані. Він просто помилився. треба було самому її пережити а не прикриватись іншими
Такий вже вибір зробив. Дружина не прийме додому. Вона ніби і красивіше стала без нього, хоча живе сама. Ну, може хтось і є, але не видно)
Белоснежко• 22 января в 23:19
Ответ дляБрюльтик
Що далі було з цими чоловіками?
Тато мій так і лишився один. Дуже важкий характер. Він думав буде маніпулювати мамою а вона взяла і пішла від нього. І викреслила з життя. Батько моєї подруги одружився знов. На жінці дуже схожій на свою першу дружину. Не молодшій. Бізнесмен. Помер в 63. Раптово.
Патика-мотика• 23 января в 00:32
Если мужчина дрочит на женщину, это приворот.
автор Все до блиску • 23 января в 00:46
Ответ дляПатика-мотика
Что это значит? Не совсем поняла.
Патика-мотика• 23 января в 00:50
Ответ дляВсе до блиску
Что это значит? Не совсем поняла.
Ну человек в здравом уме не будет мастурбировать на другого. Только если магическое вмешательство.