TanyaMiros• 20 января в 22:03

Вчитель початкових класів 3 ліцей Київ (виноградар)

Може хтось порадить вчителя перших класів?)до кого краще?хто буде у вересні набирати перші класи?
Дякую🙂
Єдина Країна• 20 января в 22:04
Подойдите к школе, спросите родителей. Или тех кто в дворе гуляет, мамы
Приму в дар• 20 января в 22:20
Живу поряд, моя дитина закінчила цей ліцей, багато приємних слів чула про
Тамару Парасочка-Цьомка чи
Галину Борисенко (в фаворитах).
Але не знаю, чи беруть вони 1 кл.цього року
автор TanyaMiros • 20 января в 22:27
Ответ дляЄдина Країна
Не варіант,діток початкових класів заберають рано)В цей час на роботі
автор TanyaMiros • 20 января в 22:28
Ответ дляПриму в дар
Тамару Парасочка-Цьомка чи
Галину Борисенко (в фаворитах).
Дякую! Набирають чи ні,то вже нвпевно скажуть коли документи здавати.
Бо я чесно кажучи ще не знвю як то все відбувається))і чи можна взагалі буде проситись в конкретний клас до вчителя
Кучерявочка• 20 января в 23:37
Ответ дляTanyaMiros
У Парасочки 2 клас в цьому році, у Борисенко 3 клас. Якщо перша дійсно класна, я хотіла сина до неї, це якраз наша паралель була, але нажаль на потрапив, то друга занадто строга і вимоглива, і повний совдеп. Вам потрібна інша паралель.
автор TanyaMiros • 21 января в 02:12
Ответ дляКучерявочка
Дякую!