L-i-s-a-92af• 20 января в 23:34

Головна бухгалтерка «Укрзалізниці» у Полтавській обл. зрадниця

*СБУ затримала посадовицю Укрзалізниці, яка через свого чоловіка-бойовика «зливала» до фсб інформацію про ешелони ЗСУ*

Служба безпеки викрила на співпраці з фсб головну бухгалтерку однієї з філій АТ «Укрзалізниця» у Полтавській області. «Зв’язковим» агентки виявився її чоловік – бойовик окупаційних угруповань рф, який воює проти України на східному фронті.

За матеріалами справи, посадовиця «зливала» окупантам час, напрямки та особливості вантажу військових ешелонів, що рухалися залізничним сполученням у регіоні.

Найбільше ворога цікавили потяги Сил оборони, що перевозили на передову важку бронетехніку, артилерійське озброєння та боєприпаси.

Щоб отримати розвіддані, посадовиця використовувала службову документацію, з якою працювала як головбух держустанови. Також вона розпитувала «додаткову» інформацію про перевезення у своїх колег.
Стрекоза любви• 20 января в 23:35
Вважаємо, що ми почуємо ще далеко не одну таку історію. Щурі.
автор L-i-s-a-92af • 20 января в 23:36
І ще одна гнида на значній прсаді.Цікаво,що за банк?

*СБУ затримала у Києві директора Департаменту одного із найбільших банків України, який «донатив» на армію рф*

Служба безпеки затримала у Києві високопосадовця, який причетний до фінансування війни рф проти України. За матеріалами справи, ним виявився директор Департаменту супроводження інформаційних систем одного з найбільших банків України.

Як встановило розслідування, фігурант регулярно перераховував свої гроші на потреби окупаційних угруповань росії.

Для цього уже після початку повномасштабної війни банкір відкрив рахунок на одній з найбільших у світі криптовалютних бірж.

У подальшому через цю платформу фігурант переказував кошти на цифрові гаманці рашистів. Наразі правоохоронці встановлюють точні суми його «донатів».

За матеріалами справи, інформацію про збори грошей на потреби окупантів український банкір отримував на тематичних Телеграм-каналах.

Співробітники СБУ задокументували злочини посадовця і затримали його за місцем проживання у Києві.
автор L-i-s-a-92af • 20 января в 23:38
Ответ дляСтрекоза любви
Дуже цікаво, через кого були зламані бази держ.реєстрів.Там без внутрішніх агентів на дуже високих посадах не обійшлося 100%
Форсия• 20 января в 23:39
Может да. А может подчиненные подсидели, донос накатали.
stranger-1• 20 января в 23:40
Ответ дляL-i-s-a-92af

Нічого цікавого. Сенс банк
автор L-i-s-a-92af • 20 января в 23:42
Ответ дляФорсия
А чоловіка-бойовика,який воює на боці росії,теж підлеглі підклали?
Мама Никитки-2• 20 января в 23:42
Мене завжди цікавило нафіга їм обличчя забрюлюють? Хай люди знають «героїв» в обличчя
автор L-i-s-a-92af • 20 января в 23:43
Ответ дляstranger-1
Нічого цікавого. Сенс банк
Цеж Альфа-банк колишній? Як був російським,так проросійським і залишився.
автор L-i-s-a-92af • 20 января в 23:45
Ответ дляМама Никитки-2
Ми ж правова держава),
поки суд не визнав винним -не можна.
Тим цікавіше,чому обличчя 18-річного уявного вбивці Фаріон по-всім каналам показали.
Подвійні стандарти.
Prervana• 20 января в 23:49
Ответ дляL-i-s-a-92af
На третьем году войны коллеги прозрели?) Или как оно так случилось? Тот муж ВНЕЗАПНО появился?
Мама Никитки-2• 20 января в 23:50
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ми ж правова держава),
поки суд не визнав винним -не можна.
Подвійні стандарти.
Подвійні. Он в темі про дівчинку з Б церкви, вже і погрози надсилають тим, хто відео знущань не видаляє, щоб поліція на тормозах справу не спустила.
автор L-i-s-a-92af • 21 января в 00:00
Ответ дляPrervana
Для цих теж 3 роки знадобилося(

*За матеріалами СБУ та ДБР підозру отримав екснардеп-олігарх, який вихваляє путіна через релігійні громади РПЦ у Європі*

Служба безпеки та ДБР задокументували нові факти підривної діяльності колишнього народного депутата України, який переховується за кордоном та публічно виправдовує збройну агресію рф.

Йдеться про екснардепа-олігарха, який тривалий час перебував у лавах «Партії регіонів» та «Опозиційного блоку» і поширював наративи кремля.

Після початку повномасштабної війни фігурант чартерним рейсом виїхав до Євросоюзу, де продовжив працювати в інтересах рф.

За матеріалами справи, колишній нардеп був на прямому зв’язку із патріархом РПЦ Кирилом (Гундяєвим) та використовував підпорядковані йому релігійні громади у країнах ЄС для «розгону» російської пропаганди.

Зокрема, як встановило розслідування, він залучав іноземних парафіян для дискредитації України на міжнародній арені.

*СБУ повідомила про підозру ексведучому телеканалів Медведчука та Мураєва, який, перебуваючи у Києві, поширював російську пропаганду*

Служба безпеки України зібрала масштабну доказову базу і отримала висновки незалежних експертиз, що підтверджують антиукраїнську діяльність ексведучого підсанкційних телеканалів «Наш» та «NewsOne», які належали Віктору Медведчуку та Євгену Мураєву.

За матеріалами справи, після початку повномасштабної війни фігурант створив свій канал на відеохостингу Ютуб, де продовжив поширювати наративи кремля.

Для цього блогер регулярно запрошував на свої ефіри проросійських «політекспертів», значна частина з яких наразі переховується в рф.

Під час інтерв’ю і сам автор, і гості студії неодноразово намагалися виправдати збройну агресію росії проти України, а також воєнні злочини рашистів, зокрема ракетні удари по цивільній інфраструктурі нашої держави.
Форсия• 21 января в 09:29
Ответ дляL-i-s-a-92af
А вы так уверены, что он вообще существует?)
автор L-i-s-a-92af • 22 января в 02:20
Ответ дляФорсия
А вы уверенны,что нет?)))