ЦібаФу• 20 января в 22:02
Поліцейські знущаються над військовим
Чому не мобілізують поліцейських, он які борови. вже в край уху єлі.
Потрібен розголос
РокерША• 20 января в 22:04
100%. Те що твориться, це взагалі недемократична держава(. Б’ють, заломлюють руки, тягнуть, забирають телефони. Краще більше писати не буду, бо слів не вистачає(
Я тут с краю постою• 20 января в 22:05
Не мобілізують, бо вони не навчені воювати. Зато тракторист, програміст, сантехнік - навчені.
ЦібаФу
• 20 января в 22:08
Ответ дляЯ тут с краю постою
100% згодна. Знайомого забрали у 56 років, з купою болячок, зла не вистачає
Не їм після шостої• 20 января в 22:10
Все позволяем мы с вами
Сидим дома и молчим
Стерпим и это
Сидим дома и молчим
Стерпим и это
Шумелка Мышь• 20 января в 22:18
Начебто охороняють від криміналітету, але зараз основне завдання відловлювати сзч, злодіїв не чіпають
Тюрюнь_Тюнь• 20 января в 22:20
Ответ дляНе їм після шостої
Все позволяем мы с вами
Сидим дома и молчим
Стерпим и это
Сидим дома и молчим
Стерпим и это
Сходите-сделайте что нибудь