Смурфетта• 21 января 2025
Як вам Марічка Падалко?
В 48 років😳
Чумачечая_• 21 января 2025
Ответ дляТворю чудеса
Гарна))) фігура груша, молодець шо ще тримає таку форму.
Я груша і це постійні дієти спорт до ригачок, шоб не росли ляхи, стегна і ’вушка’
А що вам допомагає найкраще? Бо в мене з віком пічалька, а я так толком в не зрозуміла, що мені підходить. Смішать коменти, типу: більше ходити, більше навантаження на ноги
Принцип ’менше жерти’ - вже моя вина.
Творю чудеса• 21 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
Принцип ’менше жерти’ - вже моя вина.
Допомогає боротись з ляшками і вушками лише контроль харчування і бути без зайвої ваги. Навіть спорт не допоможе, якщо їси неконтрольовано. Стараюсь їсти в міру свого калоражу і бжу.
Посудомойка• 21 января 2025
Ответ дляСнегурочко
При чем здесь абсолютно все?
Такое ощущение, что советчиы остались в совке, где люди выглядели на 15 лет старше. В моем окружении женщины в районе 50-ти выглядят так же. Большинство. При нынешних возможностях это реально.
Без Баяна• 21 января 2025
Дивуюся, звідки у людей така залізна дисципліна і сила волі
Заздрю, мені лінь пройтися лишній раз
Ноу коммент• 21 января 2025
Ответ дляПосудомойка
В моєму також, навіть, набагато краще
Дійсно, часи змінюються і порівнювати 50 —річну сьогодні і 15 років потому не вийде
Звісно, це схема працює з докладанням певних, чималих зусиль
Контрольница• 22 января 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Рыхлое тело, по типу худая корова, и лицо на 50+
Покажите свое лицо? Вас жизнь обидела? Столько яда в двух строчках….
Контрольница• 22 января 2025
Ответ дляПошаманю
Цікаво глянути на ваше тіло, як приклад нерихлого
Ага , и еще после трех родов.
Шикарно выглядит) умница
Пошаманю• 22 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Що особливого? Звичайна жінка виглядає на свій вік .З її можливостями могла б і краще
Покажіть як виглядаєте ви, хочеться бачити еталон
маска Ілона• 22 января 2025
Ответ дляПошаманю
Я теж звичайна жінка , навчіться читати не жопою 😉
Пошаманю• 22 января 2025
Ответ длямаска Ілона
Навчіться дивитися не сракою, бо виглядає вона чудово.