НеГолосую• 2 часа назад

Робити ремонт і здавати чи продати

Поділіться своїми думками, чи варто робити ремонт в новобудові під здачу в оренду в Києві чи продати і не морочитись?
Я своє рішення можна сказати вже прийняла, але буде корисно почути і інші аргументи.
На ремонт є біля 15 тис дол, чи реально за такі гроші зробити ремонт в студії? Можливо хтось робив нещодавно?
Всім завчасно дякую за конструктивні відповіді.
Карапулька• 2 часа назад
Я делала в 21 году обошёлся ремонт в 10 тысяч.
Я бы сделала ремонт и сдавала
Продаю витрішки• 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Я бы сделала ремонт и сдавала
тепер це вийде тисяч 30, автору поки не вистачає.
Ми теж в 21 році робили і найсильніше подорожчали навіть не матеріали, а вартість самої роботи. В кілька разів, тим більше в Києві
Лгин• 2 часа назад
Вы сначала поставьте вопрос - кто вам сделает ремонт, а потом все остальное.
Карапулька• 2 часа назад
Автор, а какая площадь у вас?
Лгин• 2 часа назад
15 хоть бы хватило на дешевые материалы
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Я бы сделала ремонт и сдавала
та зараз мабуть це нереально вкластись в 10 тис, тут хоч би 20 вистачило(
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Автор, а какая площадь у вас?
площа невелика - до 40 метрів, 38-39. Ще не було фінальних обмірів.
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляЛгин
це проблема, але майстри є. Просто робитись вже буде довше.
вентиляторная• 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Я бы сделала ремонт и сдавала
Я роблю ремонт зараз, 15 тис- ні про що. Це гроші лиш для оплати труда, матеріали + меблі, техніка....
Карапулька• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Пиндос цены
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
ми робили ремонт в своїй в 2024, у нас вийшло дорого, але це був дизайнерський ремонт зі всіма цими тіньовими профілями, прихованим плінтусами і стінами під покраску, стіновими панелями і тд.
В цій квартирі нічого такого не планується.
Тому я думаю без меблів і техніки в 20 тис можна поміститись. А меблі недорого, якщо вони бюджетні.
вентиляторная• 2 часа назад
Автор, ви ціни на кухні бачили? На вбудовану техніку, дивани?
Кіма кепка• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
І скільки потім буде оренда? Скільки років той ремонт відбивати? А коли нарешті повернете кошти, треба буде новий ремонт?
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Меблі і техніка мене поки взагалі не хвилює. Тут якраз діапазон цін величезний. І це я можу порахувати. Наша кухня за дизайн-проектом коштує більше 300 тис, вирішили в війну не купувати, і купили тимчасовий варіант на півстіни за 30 тис, більше року стоїть, політ нормальний)

А от стіни, робота електрика, сантехніка і тд - це я не можу порахувати ніяк. Тому мені б з цим визначитись, а меблі і техніка - то вже потім, може навіть з поточних доходів.
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляКіма кепка
Оренда 1-кім в тому районі від 25-30 тис, є і більше звісно. Але я орієнтуюсь поки на мінімальну вартість.
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Пиндос цены
ціни адські, але що казати про ремонт, якщо тут на продукти кожен похід - 1000-1500 грн, і наступного дня вже немає чого їсти.
Тра Ля Ля• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
Мы сейчас делаем , вроде бы как в 21, до 10 т
Но мы искали остатки , лох, плюс папа многое сделал , за работу только плитку платили
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляТра Ля Ля
я теж планую акції-знижки, але сама нічого робити не зможу, тому на вартості робіть ніяк не вийде заощадити.
220В• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
А що ціни на кухні? Автору не треба меблярі, вона за 30-40 тис фабричну замовить
220В• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
Студії дешевше і не такий великий попит. Якщо там два вікна, подумайте про те, щоб розділити
Карапулька• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
можно за 30 тысяч кухню купить
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ для220В
так, меблі і техніка - то вже наживне, і є недорогі варіанти, да і в 1-кім квартиру не так багато тих меблів і треба.
Карапулька• 2 часа назад
Ответ длявентиляторная
Я такую покупала под сдачу
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ для220В
великі вікна, але розділити трохи не дуже вийде. Хоча можна подумати.
Точно треба ліжко, а не диван. Але це все рівно невелика квартира для 1 чи для пари.
220В• 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Я такую покупала под сдачу
ВІП-Майстер норм кухні робить, у мами сама проста з 2013 року стоїть, лиш деякі завіси варто було б поміняти
Тра Ля Ля• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
На трусы на люстре не смотрите ) малая забросила для хорошей аренды
А так двери и окна вышло с дерева
На полу дерево , пока 350 т
39 м2, с кухней
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Я такую покупала под сдачу
так, ми теж дуже недорогу купували, і поки задоволені. Нижні фасади мені взагалі дуже подобаються. Верхні - не дуже, але зате і ціна така. До речі тут і порадили) Дуже вдячна тій порадниці.
220В• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
Так, 100% ліжко. Подивіться ліжко Джип - виглядає офігенно, має дві окремі ніші для зберігання, матрас з незалежними пружинами і топпер в комплекті - виглядає дорожче, чим коштує
автор НеГолосую • 2 часа назад
Ответ дляТра Ля Ля
А так двери и окна вышло с дерева
На полу дерево , пока 350 т
39 м2, с кухней
це новобудова була? Чи вторинне житло?
350 - дуже гарна вартість)

Труси допомогли?)) у мене немає червоних))
Тра Ля Ля• 2 часа назад
Ответ дляНеГолосую
Мы икеевскую са уж дешевую кнохульт , чтобы легко заменить .
Аренду выдерживает по опыту .
Минская