Карапулька• 21 января 2025
Мой завтрак! Яйца домашние, желточек оранжевенький!
Ёшки_Матрёшки• 21 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Чому тоді мій чоловік навіть пробувати магазинні не хоче?
Не той смак!
От і мушу бавитись з курми 20 років)
Не той смак!
От і мушу бавитись з курми 20 років)
Звідки мені знати щось про вашого чоловіка? Може він любить коли ви при ділі 🤣
Я написала науковий факт. А кому які упередження мати то не моя справа.
Малявка ще та• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Цей міф мабуть не викорінити ніколи🤦♀️
Немає «домашніх» і « не домашніх» яєць . Колір жовтка ніяк не впливає на їх склад і аж ніяк не свідчить про вміст каротину яйцях. Склад яйцеклітини ( а яйце це саме вона і є) закладений генетично і є сталим. Єдине на що впливають умови утримання курей , клітка чи на вільному вигулі , це склад шкаралупи яйця. В курей на вільному вигулі вона міцніша і містить більше кальцію та інших мінералів. Але ж ви не їсте шкаралупу ! То яка різниця??
Це я вам кажу як людина з дипломом магістра по спеціалізації « Птахівництво» і досвідом роботи в цій сфері 14 років.
А на смак що впливає? Домашні дуже смачні, а з Атб як трава
Солоденька цукОрка• 21 января 2025
Мне не нравится вкус домашних яиц, прям неприятный, возможно это зависит от того, чем кур кормят
Редисочка• 21 января 2025
Ответ дляничевока
Ох, боюсь я сырых домашних яиц. Больше, чем фабричных.
Яйця всі з одного місця вилазять, хоч у домашніх, хоч у фабричних курок
Тишком нишком• 21 января 2025
Ответ дляАмелі на мілені
І? Я так люблю. Для мене так ідеально. Чи ви маєте освіту ревізора по смаженню яєць?
Нє, я просто люблю спостерігати, як люди бісяться з дрібниць і намагається показати яке круте в них почуття гумору
Ответ дляМексиканочка
Ой,не скажіть))
В мене 20 курец,годую різноманітно,досвічую,а 1-2 яйця зараз...
Плюс домашнє масло збити-теж робота.
Я збиваю 200 гр масла з о.5 л домашньої сметани
Якщо в автора все своє,не куповане ,-то респект.
Бо виростити і отримати результат-аЦЦкий труд
Плюс домашнє масло збити-теж робота.
Курец
katya-lucky• 21 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Ой,не скажіть))
Плюс домашнє масло збити-теж робота.
В мене також 10+ курочек, які несуть різнокольорові яйця.
Але при бажанні все це можливо придбати.
katya-lucky• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Цей міф мабуть не викорінити ніколи🤦♀️
Не согласна.
1. Существуют породы, несущие яйца, где аминокислот будет в несколько раз больше. Я про люйкэнданцзи и ухэйилюй. В Китае проводились исследования на эту тему.
2. На цвет желтка влияет чем кормят кур. То есть если там будет больше каротиносодержащего - то и цвет будет ярче.
3. Свежее яйцо от своей курочки всегда вкуснее, чем покупное.
Мексиканочка• 21 января 2025
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ви не там збирали свої ’факти’
Вам дівчина пояснила різницю,не хочу повторятись.
А ви їжте ,на здоров*я,фабричне яйце з гормонами і радійте якості!
Мексиканочка• 21 января 2025
Ответ дляPmB
Курец
Сліпа,сорян.
В додатку немає функції редагування
ничевока• 21 января 2025
Ответ дляРедисочка
Ага, ось тільки домашні курки хворіють і за цім ніхто не слідкує.
На фабриках хоть слідкують за цім.
Уси Пуси• 22 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Не прибіднюйтесь.
Квартиру ж отримали ?
Ні. Батьки будинок самі будували.
Уси Пуси• 22 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
У мене тьотя і тато в ателье працювали. Ще одна тьотя з Ужгорода посилки прислала, ще одна - в торгівлі працювала.
Так що з москви я не вдягалась.
І що? Чим Ви хизуєтесь? У мене тьотя в ательє Комунар працювала на Хрещатику. Там в підвалі був магазин для еліти. Інколи туди рабів пускали затоваритись. То життя було? Життя, це коли ти заробив і пішов купив все те, що бажаеш. Можеш поїхати за кордон відпочивати, навчатися, жити. Займатися бізнесом в своїй країні. Не бути пійонером, камсамольцем і актябрьонком. Та інша дічь.
Суцільна зрада• 22 января 2025
Ответ дляУси Пуси
А шо, вже й похизуватись ніззя?
Мексиканочка• 22 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Ні. Батьки будинок самі будували.
То бабусі-дідусі отримали по любому
Уси Пуси• 24 января 2025
Ответ дляМексиканочка
То бабусі-дідусі отримали по любому
Бабусі з дідусями теж самі будували будинки. По татовій лінії жили в селі, самі будували. По маминій лінії теж будинок самі будували в місті в 60-ті роки. Діду дали участок від заводу в Києві. Тільки в іншому місті.) Зараз на тому участку ми з чоловіком живемо. Старий будинок знесли, і побудували новий. Так що сесерія нам нічого не дала безкоштовно.)
Уси Пуси• 24 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
А шо, вже й похизуватись ніззя?
Чим хизуватися? Що все діставали? Таке собі.
Карапулька
• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Жила в селе Каменные Потоки ,Полтавская область- все сами строили дома , пахали и вкалывали как проклятые . Даже и не знала ,что может кому-то в совке дома давали . Давали моим дедам медали и грамоты за почетный труд.
Уси Пуси• 24 января 2025
Ответ дляКарапулька
Догоняли и ещё раз давали дома. В совке и квартиры не всем давали на шару, далеко не всем. )
А в селе вообще все работали, как каторжные, чтобы что-то построить. В 60-х годах дали деду с бабушкой клаптик земли в 6 соток возле Киева на стройку. Десять лет строили. Нищие ходили. Мама говорит ни есть не было, ни одеться. Пошла после девятого мама на повара учиться, тётя на швею, чтобы быстрее на работу и не жить впроголодь.( Потом вышла замуж за пару. Поехали в село. Там сами дом строили, пахали, как проклятые. Клубника на москву возили, много свиней держали. А много нельзя было, только двоих. Иначе и посадить могли. Потом уже в девяностых годах стали фермерами. Когда работать было не постыдно и не садили за это.
Суцільна зрада• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Яка ви нудна...
Мексиканочка• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Так,крім безплатного лікування,освіти,оздоровлення,майже безплатних комунальних. Гарантованої роботи по фаху.
І впевненості в завтрашньому дні.
Ааа..ще МИРУ!
Це ж така дрібничка,правда?
І впевненості в завтрашньому дні.
Ааа..ще МИРУ!
Це ж така дрібничка,правда?
Суцільна зрада• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
А Ви нє.
Ой, ви ще й обрЫгалися...
Нудна і обрЫгана
Уси Пуси• 24 января 2025
Ответ дляМексиканочка
І впевненості в завтрашньому дні.
Ааа..ще МИРУ!
Це ж така дрібничка,правда?
І впевненості в завтрашньому дні.
Ааа..ще МИРУ!
Це ж така дрібничка,правда?
Гарантирована робота? Не смішіть. Коли з інститутів засилали відпрацьовувати в тьмутаракань. Коли жили від зп до зп звичайні люди. І про який мир Ви зараз кажете? Афганістан забули? Такі ж були, як орки зараз.
Уси Пуси• 24 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Ой, ви ще й обрЫгалися...
Нудна і обрЫгана
Ви від природи кончені чи набуте?
Мексиканочка• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Ой,як страшно)
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Всі були працевлаштовані і на шиї ніхто ні в кого не сидів.
Не так,як тепер.
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Не так,як тепер.
Мексиканочка• 24 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Ой,як страшно)
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Не так,як тепер.
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Не так,як тепер.
Суцільна зрада• 25 января 2025
Ответ дляУси Пуси
Ви від природи кончені чи набуте?
змили з себе ригачку?
Уси Пуси• 26 января 2025
Ответ дляМексиканочка
Ой,як страшно)
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Не так,як тепер.
2 роки відробити.
Та всі брали відкріплення.
Блат процвітав.
Не так,як тепер.
Ладно, дрочіть далі на совок. Це невиліковне.
Блат, блд.
Совок головного мозку.