Майже 40% опитаних віддали б свій голос за блок колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якби найближчим часом провели вибори до Верховної Ради.
класс123-7dcf• 21 января в 15:22
В Залужного День Рождения 8 июля, в Януковича 9 июля, точно быть ему Президентом
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:37
Ответ дляviter33
Запит на військових є
І військові - це впливова сила
Проти них відкрито ніхто не піде
І військові - це впливова сила
Проти них відкрито ніхто не піде
От і добре, що не піде.
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:39
Ответ дляЕлена - 79
Президент военный это худшее, что может быть
Ви знаєте, що навіть Кеннеді у свій час служив у війську і навіть був поранений?
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:42
Ответ дляfrumoasa17
Не порівнюйте з європейським військовим. Допустити до влади людину, яка просила дайте мені просто 500 тисяч чоловіків та мала ключеві слова в своїй дисертації - дисципліна, дисциплінарний проступок, дисциплінарне стягнення, військова юстиція, Дисциплінарний статут ЗСУ?
Україна перетвориться на військовий табір, де кожен буде кидати гранати, управляти дронами зі школи, в садочку будуть вчити, що воювати це основне призначення і це замість розвитку, свободи, країни для людей, бізнесу, успіху.
А у війську має бути демократія , ви вважаєте? Перед кожним рішенням потрібно голосувати чи як?
Mrs.Ochmonek• 21 января в 15:42
Ответ дляMashulenka
Потому что у военных есть ресурсы такие, которых нет у других политиков, хозяйственников и юмористов. Этим они и опасны.
Ви про нагородну зброю?
Ответ дляfrumoasa17
Цю кількість він просив перед своїм звільненням. Він завжди підкреслював, що потрібно відходити від совкових штампів і в сучасній українській армії їм не місце. І тут він захотів, як це робив совок - просто людьми закидати фронт.
А чим/ким ще воювати ?
Або технікою або людьми
Техніка - залежить від іноземних партнерів (які дають по 2 старі танки та по 3 ракети, перед тим 6 міс. обговорюють та погоджують і забороняють туди стріляти і туди їхати)
Люди - лише від нас залежить
Тому вибір очевидний
Або технікою або людьми
Люди - лише від нас залежить
Тому вибір очевидний
Ответ дляСоната любви
еще мясника залужного не хватает в роли президента или провластной партии ручной и продажной шавки.
все таки надеюсь.
когда-нибудь залужный ответит за сотни тысяч погибших по его вине.
ну а если наше общество ничему не научилось.
и готово нового геноцидника поставить во главу угла, значит общество обречено на самоуничтожение.
если согласно ставить палача над своей головой и добровольно идти на заклание.
все таки надеюсь.
Можна було як Винниченко з Грушевським - розпустити армію і фактично здатися
Одразу репресії і сотні тисяч жертв , а через пару років - голодомор і мільйони жертв
Позиція агресор чітка - України та українців нема і не було
Natal_ka91• 21 января в 16:41
Ответ дляviter33
Господарники, політики, банкіри, актори - вже були
І у всіх зриває кришу, коли дориваються до влади. Уявляю що буде у випадку з воєнним
класс123-7dcf• 21 января в 16:52
Почти 14% готовы видеть ещё 5 лет морду Зе и слушать его прекрасный голос на Новый Год, ну-ну)) хорошие у них рейтинги
Ответ дляТенко
Нам экономику нужно поднимать. У военного другая специализация
А функція Президента не економіка.
Він повинен відповідати за національну безпеку і оборону та за міжнародну політику.
За економіку згідно Конституції відповідає Прем´єр, уряд і Кабмін.
Те, що Зеля стелив асфальт - це він виконував функції міністра інфраструктури
Ответ дляMetelitsa
А функція Президента не економіка.
Ще й тисячу всім роздав, замість того, щоби пустити ці кошти на оборону.
Така талановита людина, з 5-6 своїми потужними менеджерами майже всю інституційну систему замінив!
frumoasa17• 21 января в 19:08
Ответ дляviter33
А чим/ким ще воювати ?
Або технікою або людьми
Люди - лише від нас залежить
Тому вибір очевидний
Або технікою або людьми
Люди - лише від нас залежить
Тому вибір очевидний
Ось в цьому і різниця. Професійний військовий з НАТО не поведе людей, поки територію, яку треба захопити/відбити не відпрацює авіація, дрони, артилерія та все інше, а тільки потім буде заходити піхота. Так як максимальне збереження життів це головне у них. А тут що, раз нема чим, то просто солдат пошлю, потім ще наберу. І якщо таку людину у владу, то рахувати людей ще більше не будуть в Україні.
Ответ дляfrumoasa17
Професійний військовий з НАТО не воює
Максимум - навчання раз в рік
Ганяти талібів по горах чи обстрілювати єменських хуситів - це не війна, це полювання
А в Україні - так, війна тим, чим є. Із противником, який переважає у всьому - в кількості війська та кількості зброї. Якщо нема зброї - то доводиться воювати людським ресурсом
Максимум - навчання раз в рік
Ответ дляMetelitsa
А функція Президента не економіка.
Національну безпеку і оборону без развитой экономики обеспечить невозможно
frumoasa17• 21 января в 23:09
Ответ дляviter33
Професійний військовий з НАТО не воює
Максимум - навчання раз в рік
Все одно у них така концепція навіть з таким ворогом. Подивиться на Ізраїль, як там там до простих солдатів відношення. Могли б економити на бк, але ні, все зносять авіацією, ракетами, артилерією, а потім наземні сили. Життя солдата понад усе там.
Natal_ka91• 22 января в 00:49
Ответ дляviter33
Професійний військовий з НАТО не воює
Максимум - навчання раз в рік
Доводиться воювати людським ресурсом - ну-ну, напишете тут як воно вам і як це вірно, коли вас поженуть на 0 з одним нещасним автоматом
Ответ дляMetelitsa
А функція Президента не економіка.
Я это знаю. Но у президента есть ещё обязанность подписывать новые законы, которые часто сильно отображаются потом на нашей жизни и экономике.
Я вообще за то чтобы мы сами решали какие нам нужны законы, куда платить налоги и тд. В современном информационном мире это возможно. А рада и президент особо и не нужны, разве что оставить подготавливать законы к нашему голосованию и проводить переговоры.
Ответ дляviter33
Професійний військовий з НАТО не воює
Максимум - навчання раз в рік
Не, у нас просто утилизация населения, особенно мужского. Командование не заинтересовано в сохранении людей и эффективном проведении военных действий. Командование часто на ноль отправляет людей, которые пытаются повысить эффективность, внедрить стандарты НАТО.
Вы знаете как заставляют наших военных строить окопы и защитные сооружения? По стандартам СССР! И им пофиг, что туда потом прилетают тучи дронов, ракет и убьвает всех за раз.