Майже 40% опитаних віддали б свій голос за блок колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, якби найближчим часом провели вибори до Верховної Ради.
Ответ дляfrumoasa17
Все одно у них така концепція навіть з таким ворогом. Подивиться на Ізраїль, як там там до простих солдатів відношення. Могли б економити на бк, але ні, все зносять авіацією, ракетами, артилерією, а потім наземні сили. Життя солдата понад усе там.
Тому що мають авіацію , артилерію, танки, ракети....
І противник - незрівнянно слабший