Куратор дебошей• 21 января в 14:28

Підозрюю чоловіка

В нього за досить довгий час проскакують російські слова ,не прям весь час (ми україномовні були і до війни)
Я не раз йому просто це казала ,він казав то просто вирвалось то просто так,інколи злився коли я запитувала чому в нього російські слова проскакують
Сьогодні взагалі взбісився почав казати ,що я його дістаю,що він просто обмовився та в нього вже невраглія через мене
Але скільки ж можна вже обмовлятися?

Підозрюю ,що із кимось російськомовним листується в мене за спиною ,він вдома весь час бо працює з дому,я можу піти на пару годин або ж на пів дня по справам можливо в цей час він це робить,або вночі коли я сплю
А я с Рио-де-Житомира!• 21 января в 14:29
провокаторко, передихніть вже )))
Из Виа-гры• 21 января в 14:29
секс переписьки ведет по гузки)))
Божий одуванчик• 21 января в 14:29
Ночью тайком читает Достоевского.
Акукарача• 21 января в 14:30
Цікавий мовний троль
Акукарача• 21 января в 14:31
Ответ дляБожий одуванчик
Ночью тайком читает Достоевского.
І слухає ’ руки вверх’
ничевока• 21 января в 14:31
Боже автор, не доставайте людину, що він не може щось читати по російськи,якісь новини чи ще щось.Реально дістанете, піде на ліво.
Божий одуванчик• 21 января в 14:31
Ответ дляАкукарача
І слухає ’ руки вверх’
💯
Бритоножка• 21 января в 14:33
Во дела!
Липка-прилипка• 21 января в 14:33
Та наводчик он, 100%
Сдайте его в СБУ.

Вот только как вы так долго не замечали этого?🤔
Тирамісу на терасі• 21 января в 14:34
Ответ дляЛипка-прилипка
Та наводчик он, 100%
Сдайте его в СБУ.

Вы серьезно? Надеюсь шутка
А я с Рио-де-Житомира!• 21 января в 14:34
Ответ дляБожий одуванчик
Ночью тайком читает Достоевского.
видит в образе старухи-ростовщицы супругу евойную?
Липка-прилипка• 21 января в 14:35
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы серьезно? Надеюсь шутка
Конечно шутка.
Какая тема, такой и ответ😁
Божий одуванчик• 21 января в 14:35
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Если ещё не видит, но скоро увидит.))
З родзинкою• 21 января в 14:35
Блин, астанавитесь, я ржу
Подтяжка• 21 января в 14:36
Оголосить йому підозру 😁
Тирамісу на терасі• 21 января в 14:37
Ответ дляЛипка-прилипка
Конечно шутка.
Какая тема, такой и ответ😁
А фух
Труп нареченої• 21 января в 14:37
Фляшунька• 21 января в 14:39
Та здайте вже нарешті його в СБУ
бЭйбА• 21 января в 14:39
Ответ дляПодтяжка
Оголосить йому підозру 😁
в знайомої син зі школи приніс слово ’посовітовали’, розстрільна справа, я так бачу
Муркамурковна• 21 января в 14:40
вам до психіатра
при чому обом
Пульт от линолеума• 21 января в 14:40
По заголовку зашла пошутить про шпиона, и тут реально такой текст у автора.
А ху еть.
Ирина_Б_• 21 января в 14:42
а новый год по какому времени справлл?
забиякина• 21 января в 14:45
Я своего так на чистую воду вывела. От борща изжога, представляете?
Липка-прилипка• 21 января в 14:47
Ответ длязабиякина
Что с ним сделали?
Закопали?😜
Или перевоспитали?😁
автор Куратор дебошей • 21 января в 14:55
Ответ длязабиякина
Та мені не смішно ,бо дівчина яку він кохав до наших відносин російськомовна,я переписку бачила яка була до наших стосунків,от і завелись такі підозри ,що із кимось спілкується хто російською,бо проскакують слова такі часто в нього
Из Виа-гры• 21 января в 14:59
Ответ дляКуратор дебошей
Ну смысла ревновать нет, ведь он оставил ее ради вас. Даже если у них есть общение или вирт это ничего не значит
Из Виа-гры• 21 января в 15:00
Ответ дляКуратор дебошей
Привык кончать от гузких слов про секс, штош
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января в 15:30
Ответ дляКуратор дебошей
Автор , если вы не тролль , то вам явно надо к психиатру. Только ищите психиатра на 100 % украиноязычного. А то, не дай Бог, и у психистра русские слова будут проскакивать.
Г@Л@В@ломка• 21 января в 16:07
вот это мне бы еще рассказывали как надо разговаривать, автор, я бы уже вас послала далеко ...и вернулась бы к ’бывшей’
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 января в 16:08
выйдите на его кураторов и всех сдайте в СБУ)