Рассказница• 21 января в 15:52

Епілепсія в дорослої людини

Усім привіт, в моєї мами епілепсія, їй 40 років, окрім цього хворіє на червоний Вовчак 7 балів. Не знаю куди звернутись, можливо порадите мені хорошого лікаря, який спеціалізується на епілепсіях. Невропатолога, ревматолога. Вона працездатна, приступи такі, що вона переносить на ногах, не падає, але вони її бʼють по голові. інсульт спричиняють.
Дуже переживаю. Будь ласка підскажіть мені, буду з нею їхати кудись бо дуже страшно її втратити. Після кожного приступа їй дуже погано, змінила купу препаратів, спочатку на деякий час діє, а потім приступ. В місяць два, три рази((
Буду вдячна за кожну пораду
Дякую
Галя із Дарниці• 21 января в 15:53
мама не хоче лікуватися?
автор Рассказница • 21 января в 15:59
Ответ дляГаля із Дарниці
мама не хоче лікуватися?
Чому ви так вважаєте? Ми їздили до лікарів, всі рекомендації дотримується. Їй не допомагає лікування. Раз в пів року капається, приймає ліки на постійній основі, вже декілька разів змінювала, нема ефекту. Я хочу цим зайнятись. На зарплату вчителя вона немає змоги нормально лікуватись
Розбещена цяточка• 21 января в 16:15
А скільки ж вам років, авторе?
автор Рассказница • 21 января в 16:16
Ответ дляРозбещена цяточка
А скільки ж вам років, авторе?
А чому ж вас цікавить це питання?
Коржик• 21 января в 16:28
Ответ дляРассказница
А МРТ, КТ делали?
Не все эпилепсии вводятся в стабильную ремиссию. Возможно, то, что она не падает - это и есть успех.
По поводу инсульта... Не вижу связи вообще. Это проблема с мозговыми волнами, а не с работой сосудистой системы и кровооснабжения головного мозга. И какбы это должен знать врач, что связи нет с этим.
У нас нет хороших эпилептологов. Все действую на ощупь в основном. Посмотрите в Харькове есть парочку, есть клиника ещё Эпинет, тоже погуглите.
автор Рассказница • 21 января в 16:30
Ответ дляКоржик
А МРТ, КТ делали?
🙏 дякую
Мрт робили, ось
Казали краще туди не лізти, так вистачає інсульт, епілепсія і червоний Вовчак
Я мала на увазі, що лікар каже, що червоний Вовчак провокує приступи та викликає інсульти
Галя із Дарниці• 21 января в 16:42
Ответ дляРассказница
ясно, я думала якщо ви взялися до справи, значить вона не хоче. одужання!
Точу ляси• 21 января в 17:00
С эпилепсиями почти всегда так - подобрать терапию ( а в вашем случае скорее всего комби должна быть, из 2-3 препаратов) занимает иногда много времени и ошибок. Критически важно установить точный диагноз (эпилепсий масса видов), от этого зависит подбор терапии и ее успех.
Инсульт к эпи отношение имеет очень опосредованное. Если причина эпи какое-то органическое отколонение по мрт, то возможно нужна операция. Возможно сработает каннабис, возможно имплантировать нейростимулятор - с таким букетом тут сложно что-то разбирать не зная всего анамнеза.
В Киеве могу посоветовать Обериг - это частная клиника, исключительно доказательные современные врачи. Тамошний врач ведет моего ребенка с эпи.
Онлайн - клиника Скрипника, там тоже неврологи грамотные
автор Рассказница • 21 января в 17:12
Ответ дляТочу ляси
Дякую 🙏
А він і дорослих лікує?
Точу ляси• 21 января в 23:23
Ответ дляРассказница
Дякую 🙏
А він і дорослих лікує?
Ну ні, дитячі та доросіл неврологи - то різні спеціалізації, він там не єдиний лікар)