Простецкая• 21 января в 20:22
Хтось дивиться виступ Зе у Давосі?
Які ваші враження?
_Katya_1985• 21 января в 21:10
Ответ дляSvetrise
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮
та то не про нас)
то что-то путают))
Так напишут те кто до последнего хотят воевать заграницей
то что-то путают))
spart-5037• 21 января в 21:12
Ответ дляПростецкая
Ну так перше питання, яке йому задають: у вас 40% населення потребує гуманітарної допомоги. Що ви можете сказати з цього приводу? Його відповідь не в тему про інавгурацію Трампа....
Ему не подготовили ответ )
julia_v_m_a_34• 21 января в 21:34
Ответ дляПростецкая
Пан президент буде робити все для повернення українських біженців додому
Это звучит как угроза))
Vlada-Maria• 21 января в 21:42
Ответ дляkanuka
Там гопкомпания во главе с потужным, 50 слуг поехали и помощников по 10 на рыло, короче цэ пэрэмога буду потужна т план
зате скільки було поросячо-зеленого виску, коли Порошенко один раз поїхав у відпустку за свої)))
Vlada-Maria• 21 января в 21:44
Ответ дляOllka
Нужно быть идиотом, чтобы детей президента оставить в воюющей стране. Цель #1.
Дети при чем к папе? У меня с эмпатией пока все ок.
ти ба.... а чого ж тоді його попередника поливали і поливають помиями, що діти не в Україні?
Sova splushka• 21 января в 21:45
Ответ дляVlada-Maria
А ще скільки разів Порошенка не випустили, коли він навіть на користь України планував поїздки.
Vlada-Maria• 21 января в 21:47
Ответ дляSova splushka
щоб не заважав зливати країну?
Vlada-Maria• 21 января в 22:01
Ответ дляOllka
Так вік і стать дітей різні як би.
Є різниця - здоровий мужик і хлопчик 11 років?
та невже? Здоровий мужик був тоді в Україні, найбільше вили про найменшого, котрий в Англії з дитинства вчиться. Чи то ’савсєм другоє’, на відміну від виводку бубочки?
Ответ дляVlada-Maria
До чого тут бубочка?
Якщо людина можновладець і говорить про те, що потрібно боронити країну, а в самого члени родини призивного віку гульбенять поза кордонами - ну такое. У бубочки ще просто син малий.