Впораюсь зі всим• 21 января 2025
Аспірин кардіомагніл призначення при багатоплідній вагітність, аналізи в нормі
Доброго вечора , призначив лікар кардіомагніл з другого триместру по 35 тиждень
Багатоплідна вагітність, аналіз крові в нормі
В інструкції прочитала що вагітним жінкам не дозволена , а також що в деяких випадках починається кровотеча тепер боюсь пити
Лікар аргументував щоб потрібно пити аби тромб не обірвався
Чи була в когось подібна ситуація? Чи було потім все добре з вагітністю та пологами ?
Незламна• 21 января 2025
Назначают всем после 35, либо по показаниям, как в вашем случае.
Я пью магникор.
Не хотите тромбоза пупочной вены - пейте.
Все пьют.
Я пью магникор.
Все пьют.
Я не в теме• 21 января 2025
Эти препараты разжижают кровь,если у вас порядок с тромбоцитами,не бойтесь,слушайте врача
Екатерина27• 21 января 2025
Родила двоих детей и ни разу мне не прописывали ни аспирин, ни кардиомагнил.
Вчера беременная знакомая ( у нее 20-25 недель, где-то в этом промежутке) сказала, что сейчас всем назначают как профилактику преэклампсии.
Может я конечно тупая, но не могу понять как кровиразжижающее может помочь на допустить преэклампсию, которая может перейти в эклампсию, отслойку плаценты и ты просто истечешь кровью…
Бентливуман• 21 января 2025
Ответ дляЕкатерина27
Я пила Кардиомагнил 150 все в порядке. Только у меня один ребенок, это безопасный препарат
Покращена• 21 января 2025
Ответ дляЕкатерина27
До беременности двойней у меня была отслойка плаценты на большом сроке, 38 недель, ребенок погиб внутриутробно, аспирин в ту беременность не принимала, после у меня обнаружили тромбофилию
Перловая Кашка• 21 января 2025
Стандартна практика + це єдина існуюча профілактика прееклампсії. Не варто нехтувати, не співмірно із ризиками.
Перловая Кашка• 21 января 2025
Ответ дляЕкатерина27
Не всім, а згідно скринінгу. Плацента проростає, а прееклампсія формується через дефект в данному процесі, що призводить до ряду наслідків і тиск та набряки - це лише на поверхні, тому не бачите зв`язку. Лікування немає. Аспірин та кальцій - єдині доказані методи, що значно зменшують наявні ризики.
Перловая Кашка• 21 января 2025
Досить часто вагітні чомусь нехтують саме аспірином.., а коли це вилазить боком - підхід кардинально інший. І це добре, якщо ще є час.
Доза 150 абсолютно безпечна і приймається до 35-36 тижня максимум. але повторюсь - не всім підряд, тільки за певними показаннями.
Пополняю_Карму• 21 января 2025
Мені призначили аспірин кардіо з самого початку вагітності, бо були викидні
Я приймаю згідно призначення лікаря і все добре
Мишка-шалунишка• 22 января 2025
У препарата дуже чіткі показання для прийому, коли користь переважає потенційну шкоду. І серед тих показань якраз є ваш випадок. І мій був, я теж пила, і майже всі знайомі пили за рідким виключенням.
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Ответ дляПокращена
А какую тромбофилию потом у вас обнаружили? F2 или F5?
Следующую беременность вы были на клексане?
Дякую_аж_підскакую• 22 января 2025
підпишіться на цю групу в телеграм, там є і лікарі, розбирають аналізи, дають поради, скеровують до якого лікаря краще піти
Распутница• 23 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Абсолютно всем. Мои знакомые беременные пили, я пила, по скринингу вопросов не было.
Перловая Кашка• 23 января 2025
Ответ дляРаспутница
тоді прохання підказати місто або адресу такого жін.консультації, бо так не має бути та суперечить протоколу
Распутница• 23 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Киев, а я наблюдалась в Сантален, Буча.