Ананомчикус• Изменено 22 января в 01:31
Чоловік без бажання заведе коханку?
Ситуація така, чоловік у військовому відрядженні все літо. В нас нелегкі стосунки,я дочекалася поки поїде і кинула його. Що робить він? Знаходить там жінку, закохує в себе. Мені вона пише які в нього гарні очі, як посміхався, ну знаючи самовпевненість свого чоловіка, я зрозуміла як він її звабив. Каже вона я зрозуміла що він в мене закохався. Мені звісно це неприємно чути
І шо робить цей Алан де лон? Приїжджає додому і блочтть її. Вона зі мною спілкувалася бо я їх спалила в дзвінках і каже що сумує за ним
Питання: чи може чоловік без почуттів грати цю роль щоб звабити? Чи вона йому сподобалась?
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:33
я вас умоляю, це ж мужло, навешал лапши, вытрахал и давай досвиданья
Ананомчикус
• 22 января в 01:33
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не трахав бо не встиг. Але так закружив їй голову що я бачу її помішаність на ньому
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:34
Ответ дляАнаномчикус
Ну отак уот.
Почуттів нема, просто потреби члена.
Ананомчикус
• 22 января в 01:34
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну отак уот.
Почуттів нема, просто потреби члена.
А навіщо було посміхатися їй. Що б закохати в себе щоб що
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:35
Ответ дляАнаномчикус
Ну може запала баба трошки на харизматичного сексі сомця.
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:36
Ответ дляАнаномчикус
Щоб була в запасі. Мало лі, колись буде там проїзждати, щоб було кому члена до рота запхнути.
Ананомчикус
• 22 января в 01:36
Ответ дляЛінива, не каюсь
Зрозуміла
Гарні диньки• 22 января в 01:39
Ответ дляАнаномчикус
чоловік у військовому відрядженні все літо,
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:41
Ответ дляАнаномчикус
Зрозуміла
Для чоловіка це навіть підняття самооцінки, що десь є жінка (не праста), що із задоволенням відсмоктала б в нього та ковтала. Це гріє його суворе чоловіче серце 😁
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:41
Ответ дляГарні диньки
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
олені олені небриті і неголені, дивні створіння 😁
Лінива, не каюсь• 22 января в 01:42
Ответ дляГарні диньки
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
но потрахаться не успел?
Это тоже он лапшает?
Алень Делон.
та полюбе отімєл і жену і пару десятків дівок жінок.
Просто до когось і не встиг
Юпитерная• 22 января в 01:53
Ответ дляАнаномчикус
Святая простота 🙄🫣
Брюлик в стразах• 22 января в 02:11
Ответ дляЛінива, не каюсь
А есть какие то курсы, где их этому учат?
Лінива, не каюсь• 22 января в 02:13
Ответ дляБрюлик в стразах
Отец скорее всего такой же, или насмотрелся видео про пикаперов
Брюлик в стразах• 22 января в 02:19
Ответ дляЛінива, не каюсь
Пикаперское вот это вот всё не работает. Точнее, работает, но не так как считают ’курсанты’. Оно больше ’коучей’ обогащает.
Примарочка• 22 января в 03:13
Яка вам різниця якщо ви його кинули? Не зрозуміло які у вас взагалі стосунки..
Він міг зробити це тільки щоб собі або вам показати що здатен на щось. Але це жорстоко по відношенню до тої дівчини.
Пиу!Пиу!• 22 января в 03:43
Запросто чоловіки можуть зваблювати жінок без почуттів до них. Одне другому не заважає.
Kapitoshka7• 22 января в 04:56
Ответ дляАнаномчикус
Конечно она ему нравилась или он и сам влюбился, особенно если в семье не все гладко… и вы извините, но вы реально верите что они не спали???
Мавка• 22 января в 05:42
У меня есть женатый знакомый, который женщин обхаживает, пока у той не начинаются бабочки в животе, потом сразу в игнор, та сидит с глазами грустного оленя, он уже за следующую. Спит он с ними или нет, не знаю свечку не держала.
Лінива, не каюсь• 22 января в 05:54
Ответ дляМавка
Ему не 32? :(
Знаю похожего.
Лінива, не каюсь• 22 января в 06:04
Ответ дляМавка
40 с чем-то.)
Я поняла. Их много таких жестоких мужиков :(
Мавка• 22 января в 06:05
Ответ дляЛінива, не каюсь
Женщинам тоже надо голову включать, ну ладно первая, но остальные в коллективе это видят, но все равно ведутся. Думают, что особенные?))
Лінива, не каюсь• 22 января в 06:06
Ответ дляМавка
Они чем то цепляют, трудно соскочить :(
Чесно брешу• 22 января в 06:15
Нічого не зрозуміло .. Ви його кинули, невідома жінка пише Вам як він до Вас залицяється, Ви це читаєте, це переварюєте, потім звідкісь в курсі хто кого заблокував...
Лінива, не каюсь• 22 января в 06:20
Ответ дляЧесно брешу
Ну мабуть чоловік поцапався зі своєю жінкою та морочить голову іншим чи розводить на разовий секс. А жінка звідкісь дізналась.
Басноплетка• 22 января в 06:44
Ответ дляАнаномчикус
Чтобы трахнуть. Всё крутится вокруг секса. Вы только что родились на свет? Мужчина никогда ничего не делает просто так, всегда есть причина
Злюка-закусюка• 22 января в 06:46
Ответ дляАнаномчикус
Ну ее не успел, а других успел, автор ну вы как маленькая
И это ж как надо себя не любить, с какой низкой самооценкой надо быть, чтоб после этого он оставался вашим мужем, трэш
Жертва интернета• 22 января в 08:47
Ответ дляМавка
Потому что казаться крутым и быть крутым это разные вещи. Боится сближения тк вылезет настоящий он. Скучный, вялый, никакой.