Платье Длинное бальное• 22 января в 08:20
Что это может быть?
Доброе утро. 🌞 девочки, спрошу под анонимом. Стыдно, даже не знаю к какому врачу обратиться ( давненько стала замечать что болит голова ( участок) фото прикрепила, просто то на смену погоды, то при нагрузке физ. А вчера вышла покурить и при каждой затяжке реально боль, как натягиваются мышцы головы) извините за каламбур, может бред пишу. Никуда не отдает . Только там локально. Может я где то сквозонула голову,? Спасибо
Кофе в лобби• 22 января в 08:24
Зараз при будь яких проблемах спочатку треба до сімейного лікаря. Я коли в неї була з такою проблемою, то мені вона призначила обстеження, а потім з результатами я отримала направлення до невропатолога.
Тирамісу на терасі• 22 января в 08:25
У мужа несколько месяцев болела голова сзади. Помог массаж шейно воротниковой зоны, причем после первой процедуры
Платье Длинное бальное
• 22 января в 08:25
Ответ дляКофе в лобби
У вас тоже такое место специфическое на голове болело? И что в итоге?
Платье Длинное бальное
• 22 января в 08:26
Ответ дляТирамісу на терасі
Согласна, проблемы с шеей у меня давно(
Тирамісу на терасі• 22 января в 08:32
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Согласна, проблемы с шеей у меня давно(
Сходите попробуйте. А вдруг поможет.
Муж и у невропатолога был перед массажем. Она сказала что наверное продуло и выписала пропить Имет. Но он не помог
Кофе в лобби• 22 января в 08:35
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В мене дивна взагалі історія і треба йти можливо до іншого лікаря. Боліло і досі інколи болить майже в тому самому місці, тільки трохи ближче до лоба. На МРТ в описі мені написали, що в мене кіста і невролог дала направлення до нейрохірурга. Я потрапила на прийом якогось дуже важного професора. Поки сиділа в черзі, то наслухалась про нього дуже гарних відгуків. І от він мені сказав, що опис зроблено невірно. Не має в мене ніякої кісти. Просто анатомічна особливість мозку. Чому голова болить сказав, що проблема з сосудами, а я сиділа сутуло, то він і сказав, що треба загальне здоров´я зміцнювати, бо по мені видно, що я не займаюся собою.
От не знаю тепер чи перероблювпти то МТР і йти до іншого лікаря, чи ні.
Я потім робила узі сосудів і там дійсно халепа.
Анчо Ус• 22 января в 08:50
Ответ дляКофе в лобби
Другу думку ніхто не відміняв
Анчо Ус• 22 января в 08:51
В мене був головний біль за вухом, чуть далі туди до верху голови. Невролог сказав шия, виписав ліки і робити зарядку. Головні болі пройшли )