Чу Ча• 22 января 2025
Вы бы жили так ?
Работа из дома , коллег нет . В селе , до ближайшей цивилизации 30-40 км .
Подруг , семьи нет .
Пффф 100%• 22 января 2025
Ответ дляЧу Ча
Дело скорее в отсутствие цивилизации...
Тут ничего нет вообще . Просто целый день в доме и на участке
Так и одичать можно, но одной и в квартире то же самое.
ДелиВерка• 22 января 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Вчера еду в пробке в Киеве, и ловлю себя на мысли что кайфую от трафика и движа. В ЖК нашем куча людей, машин, дети, шашлыки, пивко когда лето. На 25 этаж поднялся, Киев как на ладони, красивый, светится, ночной. Это то от чего я получаю удовольствие. В селе - разве что на выходные и то редко. Жить не смогла бы.
Это не все поймут, потому что все мы разные. Мне тоже нравится, подруга же как переехала за город, так расцвела. Ей по кайфу тишина
ДелиВерка• 22 января 2025
Ответ дляБараболька
Вчора повернулась з метушливого Києва, в якому провела добу, до свого села.
До села, де взимку на нашій вулиці нема сусідів взагалі. Де один магазин далеко-далеко....
Де з цивілізації лише цей магазин - і все (ні аптек, ні пошти, НІЧОГО)... Але який то кайф... Певно таки правда що кожному - своє
А вам не страшно одной, когда даже соседей нет?
Магиня• 22 января 2025
Я майже так і живу. Хоч і в містечку невеликому, закордоном, але ми сюди переїхали відносно недавно. Друзів немає, як їх шукати - без поняття. Вийти - нікуди, ні з ким, робота з дому. Деколи їде дах.
Бараболька• 22 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Ви знаєте, страшно стало кілька років тому коли мене про це спитали)
Тієї ночі лежала і уявляла собі ужастіки)
наступної ночі поклала біля ліжка топор, молоток. і все ок)
Дай Боже - собаку заведу)
Бараболька• 22 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Доповню.
Я зараз вилазку в місто сприймаю як каторгу...
На мене ображають куми що я не їзжу на ДР до похресників. А мені НЕ ХОЧЕТЬСЯ - влом
я кайфую від відсутності ’зайвих’ людей навколо
ДелиВерка• 22 января 2025
Ответ дляБараболька
Дай Боже - собаку заведу)
Блин, мне кажется, я бы боялась. Но раньше тоже норм относилась к такому. В 14 году переселенкой жила сама в доме, который вообще не закрывался, соседи алкаши, и как-то не боялась, а вот потом уже как квартиру купила, то пытались взломать воры дверь, когда я в квартире была, теперь капец как боюсь. Сигналка стоит, сама зимой без никого рядом вообще бы офигела. Вы смелая)
Бараболька• 22 января 2025
Ответ дляДелиВерка
чому бути.... як-то кажуть!))
АсобеннАя• 22 января 2025
Ответ дляБараболька
Доповню.
Скільки вам років?Бо мені на 42 році життя теж хочеться тиші та спокою,але поки про це мрію,бо ще син-підліток,йому потрібно школа,походеньки з друзями,а далі треба буде ще вступати в заклад,де отримуватиме професію,то ще мені треба триматися міста,хоча й невеличкого.
Бараболька• 22 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
Анна -0149• 21 февраля 2025
А ви як хочете? Якщо вас влаштовує то це ок. Я жила рік в великому місті так без подруг без родини, потім подруги зʼявилися як поміняла роботу . Чи це зробило мене щасливою не знаю, бо ця дружба до сраки так чисто на каву вийти, поговорити про все і ні про що. Але реальної підтримки я не відчуваю.