неДодекаэдр• 22 января в 09:49
Есть какой промокод на айхерб?
Ничего не подключает почму-то
пишет, в вашей стране уже не действует вот этот
GOLD60GBPне застосовано
Вибачте, але пункт призначення доставки не відповідає умовам цієї акції.Докладніше
GOLD60GBPне застосовано
Голубая фишка• 22 января в 10:36
Знижка 22% на перше замовлення за промокодом NEW22. Попробуйте этот
неДодекаэдр
• 22 января в 10:39
Ответ дляГолубая фишка
у меня не первое)
голд уже заработал, сумму не всю набрала для скидки
💚Категорії тижня з 22 до 29 січня:
🔹Знижка 20% за промокодом NUTRA20 на 4 бренди - Solaray, KAL, Heritage Store, Life-flo
🔹Знижка 20% на товари брендів iHerb з промокодом 25JANHB - California Gold Nutrition, Lake Avenue Nutrition, Super Nutrition, Mild By Nature, Sierra Bees, Idealove, Sympli Beautiful та ін.
🔹Знижка 20% на добавки для сну та заспокоєння
🔹Продовжується акція 20% на понад 20 популярних брендів - Country Life, Julian Bakery, Bach, Kaged, Arm & Hammer та ін.
Все будет, но потом• 22 января в 12:10
Ответ дляsymbol
Зараз найвигідніше замовляти через США, там ціни і так нижчі, ще і код на 25%
💚ЗНИЖКА 25% за дворазовим промокодом GOOAYE до 23 січня
💚ЗНИЖКА 25% за одноразовим промокодом NEWYEAR до 31 січня
💚ЗНИЖКА 22% за дворазовим промокодом 70VAN від 70$ до 27 січня
В кабінеті змінити доставку на США ? Тоді в Україну буде доставка перевізником платно вже?…
неДодекаэдр
• 22 января в 13:00
Ответ дляsymbol
как изменить доставку на США?
Мне нужно в Украину доставка
Аноним_Русалка• 22 января в 13:58
Ответ дляsymbol
Подскажите пожалуйста, а когда в ближайшеевремя можно ждать скидку 25% или 20% на все? Какой ближайший праздник у них?
И еще вопрос на Solgar не бывает никогда скидки? Спасибо.
Ответ длянеДодекаэдр
как изменить доставку на США?
Мне нужно в Украину доставка
США обрати на Iherb, замовити на Міст, вони доставлять в Україну. Інструкція https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3665274
Ответ дляАноним_Русалка
Як дізнаюсь, одразу створю пораду)
На Solgar знижка 20% тільки за рефкодом при першому замовленні (пишіть в особисті або дивіться код в профілі)