Семенівни сусідка• 22 января в 10:15

Чи можна жити без чоловіка

От таке питання, я розлучена, маю двох дорослих дітей, маю житло, фінанси, роботу. І не хочу більше ніяких чоловіків бачити у себе вдома. Чи нормально це жити от так без чоловіка? Бо вже пройшло 3 роки після розлучення, а мені вони не цікаві. Мені якщо що 41, але навіть в близькому майбутньому мені не цікаво ділити спільний побут
Поліпривіт всім• 22 января в 13:11
Ответ дляСеменівни сусідка
Я просто навіть не розглядаю чоловіків, як жити з ним. Поспілкуватись, посміятись так, але не більше.
Можно и для секса юзать.
Но жить не-не, спасибо, не нужно)
Если у вас достаточно финансов, высокое качество жизни, то вам и не нужен мужчина дома.
Проводить время-да,в гости- да, вместе на отдых-да.
Жить вместе-нет.