Вишнёвая Леди• 22 января в 10:00
Причини бути разом
Дівчата, допоможіть розібратись, зовсім немає з ким порадитись.Є чоловік, який пропонує жити разом. Знайомі давно, майже 20 років, колись були романтичні стосунки, нічого серйозного. Зараз пропонує спільне життя, але в розмовах все зводиться до спільного побуту, господарських справ і т.ін. Коли сказала, що хочу чути про почуття, про те що я потрібна, важлива, що хочу емоцій, відповідає, що нам не по 18 років (мені 44, йому 47), щоб серенади співати і букети зі 101 троянди дарувати. "Ми сто років один одного знаємо, який тобі конфетно-букетний період?" Скажіть мені, це я дійсно зажерлась і багато хочу , чи дійсно в такому віці не варто вже чекати проявів почуттів, а достатньо фінасової стабільності і налагодженого побуту? З одного боку, натовпи кавалерів відсутні у мене , дійсно з роками їх стає все менше, і ще менше хочуть серйозних стосунків. А з іншого-у мене така шалена потреба в коханні, ніжності, емоціях... Як би ви вчинили на моєму місці ?
Дружная семейка• 22 января в 10:03
Заведіть кота краще))) Мужичок хоче банально щоб хтось їсти варив і прибирав.
Мой_ужин• 22 января в 10:03
Я б слухала себе і свої потреби. Я трохи молодша за вас, але мене такою цікавить не побут, а емоції і почуття
АгатаХристя• 22 января в 10:03
Авторе, вам не підходить цей чоловік,в нього інша мова кохання,не така як у вас. Для чого ви розмірковуєте над тим, що буде спричиняти вам дискомфорт та не закривати ваші потреби? Ви ж доросла і вже точно знаєте що і як вам потрібне
из желе я• 22 января в 10:04
У вашому віці достатньо фінасової стабільності і налагодженого побуту
Не виносьте чоловіку мізки, далеко не всі з них романтики
АгатаХристя• 22 января в 10:05
Ответ дляиз желе я
Це Вам достатньо, а не автору, розумієте?
Аленький носочек• 22 января в 10:05
Так а что он говорит по поводу совместного быта? Что с бюджетом?
Дружная семейка• 22 января в 10:06
Ответ дляиз желе я
Вам достатньо?))
Вишнёвая Леди
• 22 января в 10:07
Ответ дляДружная семейка
мені донька так сказала)
Дружная семейка• 22 января в 10:08
Ответ дляВишнёвая Леди
мені донька так сказала)
Які у нього житлові умови, доходи?
из желе я• 22 января в 10:09
Ответ дляАгатаХристя
Звичайно, але між романтикою і фінансовою стабільністю, явно краще друге. А романтику я собі влаштую сама🤓було б за що
АгатаХристя• 22 января в 10:09
Ответ дляДружная семейка
Які у нього житлові умови, доходи?
А яка різниця? Автору не потрібні ці чинники
ШанельКуКу• 22 января в 10:09
Наступіть на горло своїм глибинним потребам і через певний час цей ’фурункул’ прорве!, почнеться невдоволення, Ви його не приховаєте, а Вас звинуватять, що бачили очі, що купували.
Дружная семейка• 22 января в 10:09
Ответ дляАгатаХристя
Ну я в автора питаю
АгатаХристя• 22 января в 10:09
Ответ дляиз желе я
А хіба автор писала, що вона гола, боса і в вінку?
СирОжино пирОжино• 22 января в 10:10
Может Вы просто о разном: он человек рациональный, для него в приоритете продумать бытовые вопросы. Для Вас чувства, которые он воспринимает как серенады за окном и громкие признания в любви. Но на самом деле ж романтика может быть другой: ужин вместе, обняться и смотреть фильм, сходить куда-то, провести время интересно. Не все мужчины умеют ярко проявлять чувства и кричать о любви, при этом у Вас может быть много романтичных моментов. Просто более спокойных, а не с калейдоскопом чувств. И если при этом будет налажен быт, это ж хорошо) если конечно он не рассчитывает, что быт просто наладите Вы)
из желе я• 22 января в 10:10
Ответ дляДружная семейка
Вам достатньо?))
Мені -так
Автору буде достатньо кота через пару рочків. Тому -кожному своє
Бурундучиха• 22 января в 10:11
Ответ дляиз желе я
Может быть вам длостаточно просто совместного быта и финансов. Не у всех так.
из желе я• 22 января в 10:11
Ответ дляАгатаХристя
Ніхто не голий і не босий
Але два капітали краще, ніж один капітал. Перевірено
из желе я• 22 января в 10:12
Ответ дляБурундучиха
А вам треба серенади? Ну ок )
Вишнёвая Леди
• 22 января в 10:13
Ответ дляАленький носочек
Була пропозиція мені звільнитись і займатися домом.
Бурундучиха• 22 января в 10:13
Ответ дляВишнёвая Леди
мені донька так сказала)
Ну так права ваша дочь. У вас с этим мужчиной не совпадают цели и интересы. Он просто хочет чтобы его кто- то обслуживал в быту и постели, наверное выгоднее когда 2 человека скидываются в общий бюджет. Скорее всего никаких чувств к вам он не испытывает и вам тех эмоций, которые вы хотите , он тоже дать не сможет.
Вишнёвая Леди
• 22 января в 10:15
Ответ дляСирОжино пирОжино
так, якраз на це він і розраховує
Бурундучиха• 22 января в 10:16
Ответ дляиз желе я
А вам треба серенади? Ну ок )
Мне нужна любовь, забота, романтика , внимание. Нафиг мне нужен мужчина, который всё это дать мне не может ? Просто чтобы обслуживать его в быту и предоставлять ему регулярный секс ?)
АгатаХристя• 22 января в 10:16
Ответ дляиз желе я
Ніхто не голий і не босий
Коли закриті всі матеріальні потреби, людина переходить на наступний рівень піраміди Маслоу, і хоче щось такого, що не купити. Науково доведений факт.
Вишнёвая Леди
• 22 января в 10:16
Ответ дляБурундучиха
Дякую вам, напевно, це саме те, що я всередині відчуваю
Дідова баба• 22 января в 10:16
Як довго цей чоловік був один?
Його відповідь нормальна, він же ж не мав сказати: закидаю квітами, залюблю. Вік трохи не той для таких поривів. Навіть квіти у тому віці дарують вже без емоцій.
Сижуревувшоке• 22 января в 10:17
Мені було 45. Позаду важке розлучення з поганим чоловіком. Залишила спільне майно, забрала дитину і пішла... Потім також не легкий шлях до фінансової стабільності, кар’єрного зростання. І ось я незалежна, в якійсь мірі успішна, маю свою квартиру, син також живе окремо....Про заміж не думала і не хотіла. Але одного разу на корпоративі познайомилась з чоловіком...Була і романтика і квіти і відпочинок. Його робота зв’язана з частими закордонними відрядженнями. Наші зустрічі були святом, кудись їздили, відпочивали... Без цього не можна. Нащо вам відносини побутові? Самій при такому розкладі набагато краще.
Вишнёвая Леди
• 22 января в 10:18
Ответ дляСижуревувшоке
дякую вам, дуже тішить, що ще можна в дорослому чоловікові таке зустріти
из желе я• 22 января в 10:19
Ответ дляБурундучиха
Любовь, забота і розуміння аж ніяк не тотожні поняття з романтикою.
Я наприклад люблю секс, тому можу сказати, що обслуговують мене
На побут в мене є помічниця
Любов забота і розуміння - ці поняття присутні кожного дня, включаючи фінансову стабільність. Людина не романтик, то й що
В нього інші кращі якості
На побут в мене є помічниця
В нього інші кращі якості