Шаманю второпях• Изменено 22 января 2025

Купили кошеня, коли воно виросте?

Чоловік любить котів, я боялась завжди, є причини з дитинства. Діти теж хотіли. Вмовили, купили кошеня. В мене вдома стерильно було, тепер шок. Шерсть, земля, воно лізе у вазони. Смітить коли їсть. Не дає мені спокою, за мною всюди ходить, я його боюсь, коли зненацька запригує і реагує, постійно слідкую де воно. Постійно в мене на руках, я граюсь з ним. Але я так втомилась. Це гірше за немовля, воно постійно хоче уваги, щось не те робить. Я зрозуміла, що до нього я дуже нудно жила. Коли це мине? З якого віку воно буде адекватним? Спати, їсти і не хотіти на руки? І постійно лізе до вуличного взуття, що з ним робити?
Распутница• 22 января 2025
Так а кто его просил? Пусть они и играют, ухаживают.
Леді Душка• 22 января 2025
Років після трьох, і то не факт
Я шалунья• 22 января 2025
десь після року-півтора коти стають спокійнішими, не забудьте каструвати місяців у 9, а то при пізній кастрації буває погані звички залишаються
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляРаспутница
Їх немає вдома, роботи, школи
Леді Душка• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Їх немає вдома, роботи, школи
І ви тікайте)))
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Це дівчинка, їх після пів року?
Я шалунья• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Це дівчинка, їх після пів року?
Після першої течки
АяВсёЗнаю• 22 января 2025
Від характеру залежить, може в рік, а може після 3х років. Це жива тваринка. Поки як дитя потребує уваги. Грайте з ним активно, щоб він стомився, банально щось типу бантик на веревочке і тп. Стомиться буде спати.
Распутница• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Їх немає вдома, роботи, школи
А зачем он им нужен был, если их все время нет дома и они все равно с ним не взаимодействуют?
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляРаспутница
Як приходять, поки уроки, те, се. Діти дуже радіють, але теж бояться. Бігають по диванах і кріслах. Я щось в шоці
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
З якого віку воно розуміє, коли його свариш?
Распутница• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Вы на улице котенка подобрали?
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляРаспутница
Вы на улице котенка подобрали?
Ні, купила в розводчиків, шотландця
Я шалунья• 22 января 2025
Я собі кицю свідомо брала у віці 7 місяців, щоб була вже привчена до лотку добре і шкоди вже менше робила. І так і було, грайлива але шкоди не робила взагалі, дуже лагідна і ніжна, прожила зі мною 17 років, моє пухнасте сонечко, дуже за нею сумую :(
Распутница• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ні, купила в розводчиків, шотландця
Консультируйтесь по воспитанию, приучению к порядку
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я б теж свідомо кошеня більше не брала ніколи. Я в цьому не розумілась, а чоловікові все підходить, він ж на роботі. Мене до цього не готували
Я шалунья• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ні, купила в розводчиків, шотландця
о, шотландці паскудні за характером зазвичай, надіюсь ваша все ж буде виключенням
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Вона ласкава, за мною ходить. Але вже надоїла
Повітруля• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Бояться кошенятка? це як?
Повітруля• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
так вона все своє життя може ходити хвостиком за Вами, дивлячись, який характер
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляПовітруля
Бояться кошенятка? це як?
Запросто, воно залазить по ногах нагору. Кусає за ноги, руки. Я теж боюсь
Можу брикнути• 22 января 2025
Ответ дляЯ шалунья
Мій після трьох років дуркувати починає)) До цього був валянок. Нещодавно дізнався, що речі падають з поверхонь, якщо їх підштовхнути лапкою, дуже зрадів 😅
Живчик-счастливчик• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Мій чоловік взяв кота дорослого з приюту, кіт ходить за ним постійно вже більше 3х років. нас з дитиною ігнорує,ластиться тільки до чоловіка, любить тільки його та лізе на голову до нього. Чоловіку подобається
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Прикольно😂 а ви сварите? Не реагує?
Можу брикнути• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Прикольно😂 а ви сварите? Не реагує?
Не сварю. Його неможливо сварити, це найсолодший котик, яких я колись бачила. Йому в нашому домі можна все 😅
Не боюся осуду• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Блін, в мене була ласкава кішка, але вже померла.Так сумую...
Зараз ’самодостатній’ кіт, сам по собі.

Мені б Вашу кішочку... Ви просто не цінуєте :(
автор Шаманю второпях • 22 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Зараз ’самодостатній’ кіт, сам по собі.

Я в щоці. Мій світ перевернувся, я й раніше не відпочивала. Впевнена, що все налагодиться і ми звикнемо один до одного, але питаю якраз, довго чекати адекватного кота?
Техпаспорт на медузу• 22 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Це дівчинка, їх після пів року?
Десь з 5 міс можна. Спитайте у ветеринара.
Краще до тічки простерелізувати, бо коли в них вона починнається , то то капець.
Подмигашка• 22 января 2025
Автор, на майбутнє, ніколи не беріть тварин, якщо особисто ви цього не хочете, ну і якщо потім нема куди ту тварину діти, якщо щось піде не так.
Подтяжка• 22 января 2025
Все залежить від породи та характеру тварини. Дехто до 6 місяців спокійнішає, наш, наприклад, аж після 1,5 року по трохи ставав спокійнішим. Рекомендація: обовʼязково стерилізуйте/каструйте, це теж впливає на характер, звички, та допоможе уникнути багатьох проблем.