Ноу коммент• 22 января 2025

Бути чи не бути?

Підліток 15 р не організований. Має РДУГ. Забув воду, чай вже випив, грошей взяв мало( вибір або булку купити, або воду). Просить принести йому води. До школи мені 5 хв.
Питання - нести йому води чи хай буде урок?
За бажанням може встигнути за перерву прибігли додому.
куркулиха• 22 января 2025
А денег скинуть не?
Обнимашкина• 22 января 2025
У него нет карты?
автор Ноу коммент • 22 января 2025
Ответ длякуркулиха
А денег скинуть не?
Не, картки не має
куркулиха• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Не, картки не має
У друзей тоже нет?
Дама_с_караваем• 22 января 2025
У 15 років вже треба навчитися самостійно вирішувати такі дріб´язкові проблеми,як забути щось у 5 хвилинах пішки. Тому сам і ніяк інакше
Обнимашкина• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Не, картки не має
Мой сам открыл себе карту, когда ему исполнилось 14, и в таких случаях я просто ему скидываю деньги.
Дама_с_караваем• 22 января 2025
Ответ дляОбнимашкина
Картку у укр банках можна відкрити з 6 років,але питання не в цьому ж правда?
автор Ноу коммент • 22 января 2025
Ответ длякуркулиха
У друзей тоже нет?
Не знаю. Але гроші на воду точно міг би позичити. Але , скоріше за все, не подумає про це
Дама_с_караваем• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Нащо йому про це думати,коли є мама, яка все вирішить?
куркулиха• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Захочет пить, придумает что то.
Я бы точно не пошла нести
Обнимашкина• 22 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Просто это решило бы такие проблемы, чтобы ребенок не одалживал деньги где-то
автор Ноу коммент • 22 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ну так, питання не в цьому) якщо забув, за 4 години не помре від спраги. Ну і треба все ж таки думати
автор Ноу коммент • 22 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ну ось я в мовчу. Але ж типу дитинка, совість мучає
куркулиха• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Ну думать не ваш семейный конёк все же
Дама_с_караваем• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
Задача батьків- навчити дитину самостійності, згідно її віку. Це найважливіший навик у дорослому житті
Тому сидіть спокійно
автор Ноу коммент • 22 января 2025
Ответ дляОбнимашкина
Ну взагалі , якщо прямо така спрага, що неможливо декілька годин без води - то треба про себе думати. Мама ж не вічна. І раптом у мене нарада/ відрядження/ немає інтернету - тому і на карту гроші не закину
Альфасамка• 22 января 2025
немає РДУГ, є дитина яка незаннята нічим.
Альфасамка• 22 января 2025
Дитину здати на нормальні гуртки шоб вона не мала і хвилини зайвої і буде норма
Обнимашкина• 22 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Есть РДУГ, это просто вы не мама такого ребенка и не сталкивались с этим. В 15 лет на гуртки уже не ’сдать’, это возможно лет до 10, а в 15 только если захочет сам
Бараболька• 22 января 2025
Ответ дляНоу коммент
мамо, вы сильно опекаетесь своим ребенком
пусть решает свои вопросы)
может у вас тоже СДВГ? он генетический
Svitlo_• 22 января 2025
Я б занесла якби була вільна. 10 хвилин - це ніщо.