ТАЗератти• Изменено 22 января 2025
Рентокс. Чи вартий уваги?
Колола всього 2 рази собі ботокс і диспорт. Тримає мені до 8міс+міміка зберігається. Не ходжу з маскою. Мої косметологи виїхали. Знайшла одну, вона працює з Рентоксом. Які відгуки?
ТАЗератти
• 22 января 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Та коліть...вам вже нічого незашкодть
Зато вам нашкодить, бо розуму ніц. . В мене прекрасне обличчя без зморшок в 43. Генетика добра. І я це хочу зберегти.а не ходити з лобом пожованим.
Поліцейський патруль• 22 января 2025
Ответ дляТАЗератти
...та та...головне впенненість в собі і любити себе чарівну