Білий Лосик• 22 января в 12:15
Робота починає перетворюватись у каторгу.
Працюю в аптеці 4 роки, все подобалось, були свої плюси і мінуси, але як кажуть, ідеальної роботи немає. Замислююсь над тим, щоб змінити роботу, оскільки наше керівництво хоче започаткувати нововведення, щоб наша заробітна плата буде залежати від оцінок клієнтів в різних чат ботах, якщо низький рейтинг у провізора, то зніматимуть близько 2000 грн з заробітної плати. Також хочуть зробити так, щоб ми навчались як в університеті, щоб в нас були міні іспити по фармакології, тести, зрізи знань, щоб на лекції в зумі підключались. Пишу це все на таких емоціях, цього звичайно ще не ввели, але хочуть скоро зробити. Роботу свою люблю, але працювати за копійки теж не хочу, достатньо того, що керівництво кожного місяця знімає з зарплати 1000-1500 грн стабільно, і ніколи не отримаєш зп в повному обсязі, незважаючи на те, що праця в аптеці не з легких, день на ногах, потім ноги болять, нормальної перерви немає, достатньо високе навантаження, і вчись потім 5 років, щоб так працювати( Хто покинув аптеку, і знайшов щось інше? Ви знайшли кращу роботу? Чи переконались, що в аптеці не так і важко, порівнюючи з іншими роботами
Білий Лосик
• 22 января в 12:55
Ответ дляБілка в колесі
Она ваш непосредственный начальник, как я понимаю. И так или иначе - она тут не ’ни при чем’.
Так, але вона мало що вирішує, багато чого залежить від дивізійного директора. Завідуюча нормальна,
Шлях до зірок• 22 января в 13:06
Ответ дляБілий Лосик
Боже,це хоч не ’Подорожник’ ? Бо нашу мережу він викупив і тепер маємо працювати під їхніми стандартами...
Білий Лосик
• 22 января в 13:06
Ответ дляШлях до зірок
Ні, не Подорожник, не хвилюйтесь) Здорову родину викупив Подорожник?
Шлях до зірок• 22 января в 13:08
Ответ дляБілий Лосик
Монополіст
Асталависта бэйби• 22 января в 13:24
Ответ дляБілий Лосик
Так і є, хоч і красиво розповідають, що це спосіб мотивувати, щоб ефективніше працювали.
Мотивують плюсом, а не мінусом. А штрафи то навпаки мотивація шукати іншу роботу.
Красота неземная• 22 января в 14:01
Ответ дляПочекуха
Дівчата, от що я вам хочу сказати. Працюю в іноземній компанії 11 років. І тут так завжди було. Це все з Європи у яку ми так хочемо. Працювати будеш як кінь поки не впаде, а якщо впадеш знайдуть нового, а тобі і дякую ніхто не скаже. Це все робиться щоб були умови конкуренції, щоб старались одна поперед одної, а вони тим часом гроші рахують. Ваша задача не піддаватися на це, спокійно реагувати. І чим ви це раніше зрозумієте тим краще для ваших нервів. А те що гроші знімати будуть так в нас так само тисячу причин щоб не заплатити. Але завжди тримають в певних рамках, і стабільно. Але це іноземна компанії. А наші то я думаю можуть і кинути звісно. Зараз скрізь важко, такі часи.
важко навіть уявити в якій такій іноземній компанії ви працювали. Я працювала в декількох, взагалі не так, як ви описали. І зараз в міжнародній компанії. Нашим роботодавцям до такого ставлення ще рости і рости, є з чим порівняти. Я не кажу про зарплату, хоча це небо і земля. А саме про ставлення до підлеглих. Вони працюють досить таки багато, але не перепрацьовують, завжди з повагою і розмовляють і пишуть, якщо відпустка, то це відпустка, є страховка і життя, і здоров´я. От саме в
Ох, дуже розумію ваші емоції
Працювати в аптеці й так непросто, а такі нововведення можуть тупо вбити мотивацію. Особливо, коли замість підтримки отримуєш додатковий тиск із боку керівництва і зменшують зп.... Ваш досвід точно вартує більшого, ніж просто ’копійки’, як ви написали.
Якщо думаєте про зміну роботи, раджу спробувати шукати вакансії на Pidbir.ua. Це нова зручна платформа для пошуку роботи, де багато варіантів, на інших коли реєструвалась, то мільйон разів телефонували з офісів пропонували бред...
Білий Лосик
• 22 января в 22:55
Ответ дляЛіза-57ba
Ох, дуже розумію ваші емоції
Дякую, ще не чула за цю платформу.