Замурмишка• 14 февраля в 10:47
Робота репетитор
Працюємо на фірмі , дистанційно , є різні категорії працівників , пенсіонери , викладачі які працюють в школі ,молоді хлопці ті які не мають броні .
Тобто нікого з нас не цікавить офіційне працевлаштування.
Так як робота на фірмі це підробіток , від 3-6 К грн в місяць це зараз а влітку то взагалі роботи немає.
І ось наша директор змушує усіх працевлаштовуватися , ну тобто як фоп.
Дівчата ну це не вигідно мені взагалі , маючи 3 тисячі підробітку , половину віддай .
Напевно працювати не будемо , тому що сенсу немає.
Жінки на пенсії таж сказали що підуть , в них може 8-9 занять на місяць виходить , і підробіток ще менший ніж у мене.
Поради не питаюсь , бо мені здається що вихід один
Вся така шо куди там• 14 февраля в 10:51
Дуже дивно це все. Якщо така маленька нагрузка, йдіть в інші місця. Зазвичай навпаки нагружають більше ніж потрібно якщо школа хороша
Не гавкаю- но охраняю• 14 февраля в 10:55
Не понятно вы работаете в школе или кем? У вас там и учителя и пенсионеры и самое главное заработок 3-6 тыс.
Может там для меня подработка будет?
Усатая полосатая• 14 февраля в 11:00
Зачем работать репетитором на кого-то, если можна работать на себя?
Замурмишка
• 14 февраля в 11:01
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Может там для меня подработка будет?
Вы учитель по какому предмету ?
Фоточки нема• 14 февраля в 11:03
Що значить змушує? Взагалі з глузду зїхала?
Мій чоловік, коли працював в компанії, зробив фопа, але податки за нього сплачувала компанія. Як і всім іншим працівникам. А тут роби фоп так ще й сама за себе плати
Замурмишка
• 14 февраля в 11:03
Ответ дляФоточки нема
Ну так. Платити маємо самі.
Фоточки нема• 14 февраля в 11:05
Ответ дляЗамурмишка
Ну так. Платити маємо самі.
Не відкривайте фоп, це наглість) бо начальниця класно влаштувалась: не хоче платити податок як за найманого робітника, і за вашого фопа платити не хоче
Замурмишка
• 14 февраля в 11:08
Ответ дляФоточки нема
Так так вже зустріч з бухгалтером запланувала.
Є хлопці які без броні і працюють тут , звичайно вони не будуть відкривати фоп.
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Ми всі працюємо тут тому що вигідно і нашому директору і нам.Але не з цим фопом
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Замурмишка
• 14 февраля в 11:09
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ничо не поняла.
Вы не в ту тему зашли, вам надо в антидепрессанты заходить.
Фоточки нема• 14 февраля в 11:11
Ответ дляЗамурмишка
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Автор, вірю що у вас все налагодиться, не потакайте цьому і відмовляйтесь
можливо це стане вирішальним моментом і ви розпочнете працювати сама на себе
ЖонДуан• 14 февраля в 11:16
А как вы хотели? Хотели в Европу - живите по закону.
У людей зарплаты по 3-6 тысяч, а у вас підробіток.
СережкинаЯ• 14 февраля в 11:23
Ответ дляЗамурмишка
Історія
Цей предмет є на нмт цього року?
Вам простіше самій шукати учнів. Напрацюєте базу, відкриєте ФОП на себе.
Замурмишка
• 14 февраля в 11:25
Ответ дляСережкинаЯ
Цей предмет є на нмт цього року?
Є
СережкинаЯ• 14 февраля в 11:28
Ответ дляЗамурмишка
Є
То чому ви самі не працюєте, без посередників?
ЧупакабраЗеБест• 14 февраля в 11:48
Ответ дляСережкинаЯ
Удалено администрацией...
ЖонДуан• 14 февраля в 11:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Никому нафиг та история не сдалась. Кому она ее преподавать будет.
Не гавкаю- но охраняю• 14 февраля в 12:06
Ответ дляЗамурмишка
Вы учитель по какому предмету ?
Я не учитель. У вас только учителя требуются? У вас написано пенсионеры
Замурмишка
• 14 февраля в 12:10
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Учителя на пенсии
ЧупакабраЗеБест• 14 февраля в 17:44
Ответ дляЖонДуан
все знают: ума нет - иди в Пед.
Мир Мир Мир!• 15 февраля в 02:30
Ответ дляЧупакабраЗеБест
все знают: ума нет - иди в Пед.
Не все! Только луганчане!
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля в 09:41
Ответ дляМир Мир Мир!
Не все! Только луганчане!
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
если честно я не много знаю луганчан, а точнее аж одного мужика, но у него там какие то свои поговорки
Мир Мир Мир!• 15 февраля в 23:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В Луганске всего 3 института (есть еще сельхоз, правда, но как-то мало в него хотят поступать).
Так вот именно там я слышала эту фразу: ’Ума нет, иди в пед. Стыда нет - иди в мед. Если нет не там ни нут, поступай в машинститут.’
ЧупакабраЗеБест• 16 февраля в 09:07
Ответ дляМир Мир Мир!
ахаха, ржака, я не слышала полностью.