Замурмишка• 14 февраля 2025
Робота репетитор
Працюємо на фірмі , дистанційно , є різні категорії працівників , пенсіонери , викладачі які працюють в школі ,молоді хлопці ті які не мають броні .
Тобто нікого з нас не цікавить офіційне працевлаштування.
Так як робота на фірмі це підробіток , від 3-6 К грн в місяць це зараз а влітку то взагалі роботи немає.
І ось наша директор змушує усіх працевлаштовуватися , ну тобто як фоп.
Дівчата ну це не вигідно мені взагалі , маючи 3 тисячі підробітку , половину віддай .
Напевно працювати не будемо , тому що сенсу немає.
Жінки на пенсії таж сказали що підуть , в них може 8-9 занять на місяць виходить , і підробіток ще менший ніж у мене.
Поради не питаюсь , бо мені здається що вихід один
Вся така шо куди там• 14 февраля 2025
Дуже дивно це все. Якщо така маленька нагрузка, йдіть в інші місця. Зазвичай навпаки нагружають більше ніж потрібно якщо школа хороша
Не гавкаю- но охраняю• 14 февраля 2025
Не понятно вы работаете в школе или кем? У вас там и учителя и пенсионеры и самое главное заработок 3-6 тыс.
Может там для меня подработка будет?
Усатая полосатая• 14 февраля 2025
Зачем работать репетитором на кого-то, если можна работать на себя?
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Может там для меня подработка будет?
Вы учитель по какому предмету ?
Фоточки нема• 14 февраля 2025
Що значить змушує? Взагалі з глузду зїхала?
Мій чоловік, коли працював в компанії, зробив фопа, але податки за нього сплачувала компанія. Як і всім іншим працівникам. А тут роби фоп так ще й сама за себе плати
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляФоточки нема
Ну так. Платити маємо самі.
Фоточки нема• 14 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Ну так. Платити маємо самі.
Не відкривайте фоп, це наглість) бо начальниця класно влаштувалась: не хоче платити податок як за найманого робітника, і за вашого фопа платити не хоче
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляФоточки нема
Так так вже зустріч з бухгалтером запланувала.
Є хлопці які без броні і працюють тут , звичайно вони не будуть відкривати фоп.
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Ми всі працюємо тут тому що вигідно і нашому директору і нам.Але не з цим фопом
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ничо не поняла.
Вы не в ту тему зашли, вам надо в антидепрессанты заходить.
Фоточки нема• 14 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
А вчителька пенсіонерка ? Їй то треба .
Це така собі трохи шарашкіна контора .
Автор, вірю що у вас все налагодиться, не потакайте цьому і відмовляйтесь
можливо це стане вирішальним моментом і ви розпочнете працювати сама на себе
ЖонДуан• 14 февраля 2025
А как вы хотели? Хотели в Европу - живите по закону.
У людей зарплаты по 3-6 тысяч, а у вас підробіток.
СережкинаЯ• 14 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Історія
Цей предмет є на нмт цього року?
Вам простіше самій шукати учнів. Напрацюєте базу, відкриєте ФОП на себе.
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Цей предмет є на нмт цього року?
Є
СережкинаЯ• 14 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Є
То чому ви самі не працюєте, без посередників?
ЧупакабраЗеБест• 14 февраля 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Удалено администрацией...
ЖонДуан• 14 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Никому нафиг та история не сдалась. Кому она ее преподавать будет.
Не гавкаю- но охраняю• 14 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Вы учитель по какому предмету ?
Я не учитель. У вас только учителя требуются? У вас написано пенсионеры
Замурмишка
• 14 февраля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Учителя на пенсии
ЧупакабраЗеБест• 14 февраля 2025
Ответ дляЖонДуан
все знают: ума нет - иди в Пед.
Мир Мир Мир!• 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
все знают: ума нет - иди в Пед.
Не все! Только луганчане!
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Не все! Только луганчане!
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
А дальше: стыда нет - иди в мед.
Кто напишет продолжение?
если честно я не много знаю луганчан, а точнее аж одного мужика, но у него там какие то свои поговорки
Мир Мир Мир!• 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
В Луганске всего 3 института (есть еще сельхоз, правда, но как-то мало в него хотят поступать).
Так вот именно там я слышала эту фразу: ’Ума нет, иди в пед. Стыда нет - иди в мед. Если нет не там ни нут, поступай в машинститут.’
ЧупакабраЗеБест• 16 февраля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
ахаха, ржака, я не слышала полностью.