Щира українка• 22 января 2025

Лайф поднял тариф

Где сейчас самые выгодные тарифы? Лайф прислал письмо счастья что тариф теперь с 225 грн подняли до 300грн.
годовасик• 22 января 2025
У меня теперь 425. Тоже не знаю, что делать.
Тирамісу на терасі• 22 января 2025
ого
Джем Шакіри• 22 января 2025
Змова.
Водафон написав, що з 200 піднімає до 260.
І це дуже старий тариф у мене.
Отжигающая• 22 января 2025
Я давно пішла з лайф( коли стало 300 грн). .в мене Київстар. 125 грн був. Зараз 175. Мені вистачає і хв і інету. Вдома і на роботі вай фай
задумчивая мордочка• 22 января 2025
Ого. А я на Київстар образилася за підняття зі 100 до 150
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Лайф це лайфселл? Бо збиралася переходити в нього з водафона після листа щастя про підвищення тарифу.
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Змова.
І це дуже старий тариф у мене.
Це жах, і головне, падли, не дають можливості перейти на дешевший тариф. Типу ми вам додамо гігабайти, та мені і ті що є не потрібні, краще менше і дешевше, так ні, не перейдеш.
автор Щира українка • 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Так, если переходить с сохранением номера своего старого,то там цены ниже на много. А для старых абонентов уже дороже.
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Ответ дляЩира українка
Потім піднімуть, мабуть, хіба що бігати від оператора до оператора, поки ціна акційна)
Джем Шакіри• 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Так і є.
У мами взагалі Нокіа чорно-біла і той інтернет недоступний, і їй теж підвищують.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Так падлы тога все, по Вашей логике. Везде повышение цен.

Может искать нужно причину этого всего и их называть падлами, сволочами, козлами..?
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко

Може людина повинна мати право вибору і не треба мені нав´язувати 25 гб інтернету під соусом підвищення тарифу, коли мені і 10 гб забагато. Я буду називати так, як хочу, дозволу я вашого не запитувала, це моя думка і я маю на неї повне право.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Авжеж повинна. Почитайте договір спочатку, на який Ви погодились при початку користування послугами. Не подобається - не користуйтеся, в чому проблема?
Бабуся Бетман• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
О, бачу вже працівники водафона підтяглися
А я кумедна• 22 января 2025
Мне письма счастья от них ещё не приходило, но вот такую информацию сегодня прочитала.
А я кумедна• 22 января 2025
Ответ дляЩира українка
На год, потом будут повышать.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
З чого такі висновки?
Я теж шукаю вигідні варіанти в різних провайдерах, але по всім якась срака по тарифам, нажаль.
А я кумедна• 22 января 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Да, это Лайфцел, пересмотр цен не затронет новых абонентов, которые перенесли свой номер в lifecell, начиная с декабря.
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Потрібно масово відмовлятися від їхніх послуг.По іншому ціну не спустять.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляА я кумедна
Та то не на довгий час. Все буде дорожчати з часом.
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Куди вже дорожчати?Будемо відмовлятися від таких сраних послуг.Кому вони потрібні.Залишимо одні дзвінки для початку.Інтернетом будемо користуватися домашнім до того часу поки не почнуть ахреневать.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 января 2025
Ответ дляЩира українка
Я оце думаю перейти з Київстара на Водафон, а з Водафона на Київстар. І номери зберегти, і пакети дешевші))
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ми з певною групою людей вирішили провести експеремент - коли ми бачили що певна група товарів стає надзвичайно дорогою на порожньому місці то ми не купали ці товари максимально довго,як і не купували інші люди.І який ви думаєте результат нас очікував через деякий час?Бариги скидали ціну і писали що тепер товар продається по акції.Націнку зараз роблять 150 - 300 % хочуть більше стригти людей.Не купуйте товари з невиправданою націнкою,вмикайте розум.Вони або закриють свій бізнес або будуть продавати дешевше.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Питання на скільки часу буде аукціонні тарифи. Бо рухів треба зробити теж, там картку забрати з їх відділення тощо...
Жерица ночи• 22 января 2025
Ответ дляЩира українка
Для тех, кто перешел, тоже подняли. Но все равно дешевле, конечно. Ну и мне лично греет, что у киевстара, с которого я перешла, все равно было дороже + при отключениях света он вообще не работал там, где я живу.

У меня всегда было два номера, разных операторов. Сейчас смотрю на цены и думаю, не пора ли ограничиться одним...
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Воно то так, але якщо є можливість не користуватися.

* Слова ’бариги’ має інше трактування... Може люди вже забули про це
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко

Прийдеться їх нагинати бо вони нагнуть нас.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Удачи, Иллюха
Іллюха Перчик• 22 января 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Удачи, Иллюха
Я гадаю більшість людей не будуть платити захмарні тарифи.При чому тут Іллюха.
Моя улюблена страшко• 22 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Это у нас зарплаты и пенсии низкие. Тарифы, с учётом войны, проблемы в энергетике, подводке к нормам ЕС- может и норм.