вАлнуюся сильнА• 22 января в 19:57

Потрібен погляд зі сторони

Я зараз за кордоном вже три роки і не можу знайти нормальну роботу. Зараз збираю в магазині замовлення. Перейти на іншу посаду немає можливості, бо там пропонують мало годин. Компанія намагається економити на всьому. Але й на цю позицію буде черга, бо в країні криза. Іншу роботу не можу знайти. До війни я вчилася в університеті, вивчала англійську. Але вчителем я не пішла, бо соромилася, що погано знаю мову. Працювала де прийдеться. Але це вже інша історія, я тут колись писала чому так сталося. Думаю, чи варто повертатися в Україну, бо тут не можу нічого знайти і мене вже нудить від цієї роботи. До війни знімала кімнату у Києві, батьки у Донецькій області.Тобто, нерухомості у мене немає. Будь ласка, без осуду. Мені потрібен погляд зі сторони. Я розумію яка зараз ситуація з цінами і безпекою. Але тут вже дах їде, бо не можу нічого знайти. У квітні треба подаватися на продовження візи до 26 року і чекати потім 8 тижнів на погодження без виїзду з країни. З одного боку непогано і мати візу, з іншого не бачу сенсу
Зараз на дієті• 22 января в 19:59
Что за новшевства?
Зараз на дієті• 22 января в 19:59
Автор, я вам запрос в друзья подала и вы меня добавили? 😂
Ку-кусик• 22 января в 20:00
Крім ниття нічого не зрозуміла. Що не так?
Зарплата мала чи перли?
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:00
Ответ дляЗараз на дієті
Что за новшевства?
Перший раз бачу взагалі
Майская киска• 22 января в 20:01
Бред. Зачем это? Пусть у своих друзей и спрашивает. Мы тут каким боком?
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:02
Ответ дляКу-кусик
Зарплата мала чи перли?
Робота фізично виснажлива, а знайти іншу не можу через кризу. Питання в тому, чи варто повертатися в Україну
Ку-кусик• 22 января в 20:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
А зп?
Життя там?
Просто, а тут що чекає?
Тут з робою теж проблеми. Ціни, як на заправках. І війна :(
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:03
Ответ дляКу-кусик
А зп?
Життя там?
Просто, а тут що чекає?
Зп маленька, можливості залишитися в країні немає. Роботи теж немає, в Україні думала піти вчителем англійської. Але не знаю, чи знайду зараз роботу без досвіду. В університеті, трошки викладала на практиці.Методика викладання в мене була, плани писала. Тут мені тільки важка фізична робота світить ((
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 января в 20:04
вы извините, в таких условиях у вас должна проснуться креативность для выживания. придумайте, что вы можете сделать полезного для компании и предложите, рассчитывая на повышение з/п или перевод на др. участок работы.
Ку-кусик• 22 января в 20:04
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тож писали, що до 26 року.
А я с Рио-де-Житомира!• 22 января в 20:05
Ну на касу і збір замовлень ви і тут влаштуєтесь на 15 тис.
А от на щось краще без якоїсь спеціалізації - навряд.
Зараз навіть гарна англійська (В2+) нікому не потрібна, бо новий іноземний бізнес в Україну не заходить з-за ризиків, а за старий тримаються зубами ті, хто вже працює.

А у вас ні інглишу, ні досвіду, ні цінних навичок.
Я_и_моя_собака• 22 января в 20:06
Найдите работу в Украине, потом приезжайте. Ну очевидно же
Сладко-соленая• 22 января в 20:06
в какой вы стране?
Ку-кусик• 22 января в 20:07
Ответ длявАлнуюся сильнА
На зп вчителя ви квартиру плануєте орендувати і жити в Києві?
Я щось не знаю про зп вчителів?
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я збираю замовлення, тобто по факту не можу запропонувати нічого. А компанія намагається мінімізувати витрати. Майже не наймає, а адмін посади аутсорсить у Індію і інші дешеві країни
Ответ дляКу-кусик
Тож писали, що до 26 року.
Я не в ЄС, тут інші правила
Ответ дляСладко-соленая
в какой вы стране?
Велика Британія
Ку-кусик• 22 января в 20:09
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я не в ЄС, тут інші правила
Які інші? Цитую вас

’В квітні треба подаватися на продовження візи до 26 року і чекати потім 8 тижнів на погодження без виїзду з країни.’
А я с Рио-де-Житомира!• 22 января в 20:10
Ответ длявАлнуюся сильнА
Велика Британія
Тобто вашої англійської і в/о не вистачає навіть на просту офісну роботу?
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:12
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вистачає, але тут конкуренція зараз сильна. Роботу можна знайти лише через знайомства. На резюме просто ніхто не відповідає. На одну посаду 100+ кандидатів, навіть підлогу мити
А я с Рио-де-Житомира!• 22 января в 20:15
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну про роботу в Україні я написала в пості 11.

Якщо хочете вчителькою, то вас напевно візьмуть, бо вчителів не вистачає. Порахуйте, чи вистачить вам на житло і їжу і вирішуйте.
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:17
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!

Дякую, харчуюся я і тут скромно, планую спочатку зняти кімнату, а там вже буду дивитися.
Піна• 22 января в 20:24
Викладати англійську онлайн?
Вивчитися на вихователя дитсадка? У Європі великий, ніби, попит на вихователів.
Сколько_мне_лет?• 22 января в 20:27
Или работать и искать варианты дополнительно учиться, чтобы потом перейти на другую работу

Или искать учебу и учиться новой специальности, востребованной в той стране
Сколько_мне_лет?• 22 января в 20:28
Ответ дляПіна
Викладати англійську онлайн?
Онлайн преподавание - это копейки
Развить это в серьезный бизнес далеко не всем удается - сейчас миллион предложений и с учётом того, что у автора ноль опыта, то и развить она вряд ли это сможет
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:29
Ответ дляСколько_мне_лет?

Тут в основному доглядальники за похилими людини затребувані і лікарі, вчителі природничих наук, медсестри
автор вАлнуюся сильнА • 22 января в 20:31
Ответ дляСколько_мне_лет?
Онлайн преподавание - это копейки
Викладанням онлайн тут не прокормишся, це лише в Україні варіант
Сколько_мне_лет?• 22 января в 20:31
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я об этом и пишу - это очень сложно

В Украине тоже не факт, что прокормишься этим - конкурентов тысячи
Сколько_мне_лет?• 22 января в 20:32
Ответ длявАлнуюся сильнА
Тут на форуме писала одна девушка - выучилась на бухгалтера и работает уже в ВБ. Это один из примеров