спальное место• 22 января в 21:40
Конфлікт. Брак чи ні? Фото всередині.
Дівчата допоможіть розібратися.
Замовила в інсті ключницю.
Сьогодні отримала і виробник повністю знімає з себе відповідальність, типу все ОК, чим я не задоволена.
Перше фото очікування. Далі фото реальність.
Фасон, розмір мене влаштовує. Не влаштовує шо видно ямки де шурупики з іншої сторони
Ціна питання 2550 грн.
Замовила в інсті ключницю.
Ціна питання 2550 грн.
Результат:
вже голосів:
199 (89.64%)
1. Це брак
23 (10.36%)
2. Браку немає
Кондуктор маршрутки• 22 января в 22:13
Ответ дляЛасунка
Вас не испугала оплата не на счет ФЛП при такой стоимости?
Ну это вообще отдельная тема) люди никак не научатся.
спальное место
• 22 января в 22:15
Ответ дляКондуктор маршрутки
Оплата була як раз на фоп
Леди Г• 22 января в 22:16
Ответ дляМамОмужа
Ну якби автор не забрала замовлення, то б втратила просто половину вартості виробу
Ну а так втратить всю суму. Мабуть, ще й на особисту картку платила
Мамаша в бигудях• 22 января в 22:18
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор, индивидуальные размеры конечно сложно вернуть ((
Пусть муж выкрутит шурупы и немного срежет. Возможно получится выровнять
Выпуклость назад не вправить, мне так кажется, если штаны растянулись на большой попе, на меньшей же не стянутся назад)
Полюю на дрони• 22 января в 22:24
Ответ дляспальное место
Це відповів мені виробник
если изготовлено по индивидуальным замерам и Вы забрали после осмотра наложки, то всё, поезд ушёл (((
надо было при осмотре отказаться от брака сразу же, не забирая
Чумацький Шлях• 22 января в 22:27
Ответ для60 метрів сметани
Тобто ви реально вважаєте, що шапочки болтів,які стирчать, це норма?))
Уявляю такі шапочки на кухонних меблях. Ну це ж жесть. Ще й спілкується продавець, як на мене хамовито: що ви хочете? Очевидно, що хоче якісну річ за такі кошти
Клептоманка• 22 января в 22:27
Ответ дляспальное место
Оплата була як раз на фоп
спробуйте знайти саме цього фопа наприклад
спальное место
• 22 января в 22:29
Ответ дляПолюю на дрони
І подарувати 1275 грн передоплати?
Труп нареченої• 22 января в 22:29
я так табурет сходинку замовила , замовляла вже у зібраному вигляді, вдома беру за сидіння і воно відвалюється бо короткі шурупи теж не признали вину(
Полюю на дрони• 22 января в 22:30
Ответ дляспальное место
І подарувати 1275 грн передоплати?
Что значит ’подарить’? Вам пришел брак - вы его не получили, они обязаны вернуть деньги или заменить на небракованный товар.
Без комплексів• 22 января в 22:31
Ответ дляспальное место
Бо 1275 передоплата на карту. І я так розумію якби я не забрала мені їх би подарували...
тобто по суті вам ця ключниця обішлася в 1275 грн. І їм більше нічого не платіть.
МамОмужа• 22 января в 22:32
Ответ дляЛеди Г
Ну так у автора на руках виріб хоч із браком.
А як би не забрала, то мінус 1275 грн і без замовлення.
Полюю на дрони• 22 января в 22:32
Ответ дляТруп нареченої
а я 2 раза такой получала, мне надо было на подарок, белого цвета под белую кухню, а прислали с ободранными до черноты ножками.
я отказалась и ждала нормального. заменили. и пересылка за их счёт была.
но я пофоткала и акт на НП составила
МамОмужа• 22 января в 22:35
Ответ дляПолюю на дрони
Так би і розігналися гроші повертати
Полюю на дрони• 22 января в 22:36
Ответ дляМамОмужа
Так би і розігналися гроші повертати
если составлен акт о браке - то было бы о чем говорить.
Диви яка я пава!• 22 января в 22:37
Ответ дляdf364tye3
ужас какой ,,,
из чего оно ,,,
такое тонкое что винты вылезли , 5мм ,,,
из чего оно ,,,
Какие винты?....
Винт, это который гайкой закручивается.
60 метрів сметани• 22 января в 22:41
Ответ дляЧумацький Шлях
Отож. Якби це зробили на уроці праці, то й питань не було б. А так, називає себе виробником, бере за свою роботу не 2 копійки, ще й дивується, що щось від нього хочуть
спальное место
• 22 января в 22:42
Ответ дляПолюю на дрони
Ніколи до цього з подібними ситуаціями я не стикалась.
Якщо були якісь моменти, завжди все вирішувалося. Заміна, або що. А тут продавець просто каже що все добре, гарний виріб?
спальное место
• 22 января в 22:43
Ответ дляКлептоманка
Як його знайти в Дніпрі? Я в Кропивницькому...
Чумацький Шлях• 22 января в 22:43
Ответ дляспальное место
І подарувати 1275 грн передоплати?
Ні, вони мали повернути вам кошти, адже прислали бракований товар.
Полюю на дрони• 22 января в 22:44
Ответ дляспальное место
Увы, нарвались на бракоделов, уже ничего не докажете.
В след. раз будете знать, что брак наложкой не получать и сразу писать отказ с Актом о выявленном браке. Я с сотрудниками НП общалась, показала недостатки, описали в акте и отправили обратно.
Lor111etta• 22 января в 22:45
Не віддавайте,бо пів року чекатимете і нерви помучите.
Відшкодування хай грошима виплатять.
Дома якусь декорашку втулите туди.
Це є брак.
Дошка або поверхня мкріхь повинна бкти рівна по стандарту.
Скажіть,що в гуглі лишите відгук.
На пром.уа пощукайте-теж повинні бути .і теж там відгук впаяйте.
І їм перешліть,якщо не компенсують брак
Відшкодування хай грошима виплатять.
Дома якусь декорашку втулите туди.
Це є брак.
Скажіть,що в гуглі лишите відгук.
І їм перешліть,якщо не компенсують брак
Ждун с Нибиру• 22 января в 22:51
Ответ дляспальное место
Виробник говоре що все добре, а в мене шок
Ну у вас совсем не та модель, что на фото
Метелики на душі• 22 января в 22:52
Гм, я цілий передпокій за 3000 купила, а тут ключниця%) то червоне дерево?) та ні, схоже на дсп%) робота жахлива
спальное место
• 22 января в 22:52
Ответ дляЖдун с Нибиру
Питання не в моделі, кольорі.
Вони обидві відкриваються. І на фото з прикладами їх робіт немає цих бугрів
из_под_тишка• 22 января в 22:54
Ответ дляВишиванка
Шурупы вылезли почти
Они наружу могут вылезти. Это делал делитант.
И это брак приличный , причём
дИлЕтант, извинте
Безпорадна Кроко• 22 января в 22:56
Автор, а стена на последних фото такой и будет или это без ремонта? Я считаю, что это брак и как перфекционист вас понимаю, но если стиль лофт, то оно не выглядит как повреждение, а даже вписывается в концепцию вроде бы.