Свідок Перемоги• 22 января в 17:33

Що зробити з шахрайкою?

Ось моя перша тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3667627-2
Виявилось, що оператор дзвонила їй уточнити про платіж, бо сума платежу була в 2 рази більша, аніж замовлення шахрайки. Але ця мадам сказала, що це вона сплатила, а сума більша бо може помилилась і додала в замовлення ще товар, щоб була як раз та сума платежу. Тепер скидає дзвінки. В нас є вже план, що зробити, але хотілося б почути ваші ідеї. Хотілось би щоб повернула кошти чи тоаар або хоча б відбити їй бажання на подібні вчинки
На пів ставки• 22 января в 17:35
Не називайте людину шахрайкою. Ви самі лоханулися, а вона просто скористалася тим, що само впало в руки.
Я її не захищаю, але це не шахрайство.
автор Свідок Перемоги • 22 января в 17:35
Ответ дляНа пів ставки
Я її не захищаю, але це не шахрайство.
Привласнити собі чужий платіж і товар це справжнє шахрайство
Уходя дверю не хлопать• 22 января в 17:37
Ответ дляНа пів ставки
Я її не захищаю, але це не шахрайство.
Шахрайство — заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Лепетун• 22 января в 17:38
оператор чего ей звонила?
автор Свідок Перемоги • 22 января в 17:39
Ответ дляЛепетун
оператор чего ей звонила?
Оператор магазину, яка обробляла замовлення
Анонимба• 22 января в 17:39
Вы сами ошиблись, отправили товар не тому покупателю? Она получила, и отказывается платить или возвращать товар? Это на ее совести. Но вина ваша
На пів ставки• 22 января в 17:39
Ответ дляСвідок Перемоги
Але ви його добровільно їй відправили без якихось її завідомо шахрайських дій.
автор Свідок Перемоги • 22 января в 17:40
Ответ дляАнонимба
Ні, не так. Ви не розібрались
Анонимба• 22 января в 17:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні, не так. Ви не розібрались
Сложно разобраться в вашем наборе фраз.
Лепетун• 22 января в 17:43
какая-то мутная история. все началось с чего, что оператор зачем-то позвонила покупателю, что у той не сходится оплата с чеком, и после этого покупатель изменила свой трек-номер?
автор Свідок Перемоги • 22 января в 17:43
Ответ дляНа пів ставки
Віктімблймінг класичний) шахрая чіпати не будемо, хай собі відпочиває, будемо винити того, кого обманули🤪
ДлинноНожка• 22 января в 17:44
Ответ дляНа пів ставки
Ну як без шахрайських дій, якщо вона обманула, що сплатила. Тільки якось швидко вона второпала, що можна скористатися ситуацією
Лепетун• 22 января в 17:44
так, еще раз. оператору приходят на счет 1000 грн. она звонит Маше, а отвечает Катя, что это ее посылка? как оператор звонила одной, а попала к другой?
Лепетун• 22 января в 17:45
Ответ дляСвідок Перемоги
никуя не понятно просто
На пів ставки• 22 января в 17:45
Ответ дляДлинноНожка
А тепер про оплату вірять на слово? Самі винні від початку і до кінця.
На пів ставки• 22 января в 17:45
Ответ дляЛепетун
никуя не понятно просто
але цікаво
ДлинноНожка• 22 января в 17:45
Ответ дляСвідок Перемоги
Не захищаю її, але вам би робочі процеси налагодити
Love_Love_Love_• 22 января в 17:45
Ответ дляСвідок Перемоги
Ні, не так. Ви не розібрались
Після слова покупниця всіх стошнило, не до розборів
ДелайКак_Я• 22 января в 17:46
Якщо підтвердження платежу прийшло з номера справжнього платника, то чому для уточнення дзвонили на номер ’шахрайки’, яка до того всього моментально зорієнтувалася в ситуації, що замовила додатковий товар. Якось мутно все. Може якийсь зговір з вашим оператором?
західний_діалект• 22 января в 17:47
Вообще это такой развод. Заказывают двое, оплачивает одна. Заказ попадает «случайно» второй, которая не платила. Первая, которая платила, тоже хочет свой заказ. Ей его высылают, ведь оплатила же. В итоге за одну проплату люди получают два товара.
КинДза• 22 января в 17:48
Ответ дляНа пів ставки
Я її не захищаю, але це не шахрайство.
Да???? Это 100% шахрайка, а не человек
Санька-4b93• 22 января в 17:48
Ответ дляДлинноНожка
Как и всегда во многосерийных тролльных темах события развиваются быстро и непредсказуемо.
автор Свідок Перемоги • 22 января в 17:49
Ответ дляЛепетун
Покупець 1 зробила помилку, написавши ее свій номер замовлення в призначенні платежу (помилилась в останній цифрі)
Через це оператрр прив´язав її платіж до замовлення, яке по факту вказав покупець 1. Але оператор передзвонила покупцю підтвердити по її платежу, бо відрізнялась сума. Ну а та збрехала і додала ще 1 товар до замовлення і отримала свої товари безкоштовно
дожену і ощасливлю• 22 января в 17:49
А как новая почта могла выдать заказ если фамилия получателя другая?
КинДза• 22 января в 17:49
Ответ дляНа пів ставки
Я її не захищаю, але це не шахрайство.
Тоже так промышляли?
Ответ дляЛепетун
Я трохи вище відповіла
Анонимба• 22 января в 17:50
Ответ дляЛепетун
Ну да. Оплата не совпадает, покупательница * в платежі написала невірний номер замовлення*, оператор звонит в колокола. Что кому куда отправляют, не понятно
На пів ставки• 22 января в 17:50
Ответ дляКинДза
Тоже так промышляли?
а я тут з якого боку?
Магиня• 22 января в 17:50
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так не было ни обмана, ни доверия 🤷🏻‍♀️
ДелайКак_Я• 22 января в 17:51
Ответ дляСвідок Перемоги
У вас некомпетентний персонал. Ви маєте контакт справжнього платника, але для уточнення передзвонюєте лівому номеру.