Люблю ВалЄру• 22 января в 23:12
Синехіі у дівчинки 5 років після крему зростається
Дитячий лікар виписала лікування в мазь овестин але бачу що ми мажемо вже 6 днів а сьогодні мені здалося що спайка стала більшою, тобто більше зрослося. Лікар відразу сказала треба не один тиждень мазати.
ПушАпница• 22 января в 23:16
Вони і декілька років можуть бути, потім припиняться.
Треба ж не лише мазати, а мастити правильно, на роз´єднання, якщо дитинка дозволить.
Люблю ВалЄру
• 22 января в 23:18
Ответ дляПушАпница
Мажу як сказали на те місце де зʼєднання . Вони доньці приносять дискомфорт каже що бульки внизу. Влагалище перекрите і туди попадає рідина після туалета і їй заважає. Вдома то я контролюю а в садочку звісно ні.
4есотка• 22 января в 23:23
Авторе, ви можете звернутися до лікаря й роз´єднати синехіі у хірургічному порядку. Але це може нанести дитині психологічну травму. Швидкого й безболісного виходу не існує
ПушАпница• 22 января в 23:24
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Головне проговоріть цю ситуацію з дитинкою, навчіть її і спробуйте разом дома максимально папером після туалету промокнути рідину.
І кожні 3, 4, 6 місяців показуйтеся лікарю.
Маю надію, що лікар у вас хороший, бо в такому віці, це дуже головне
Люблю ВалЄру
• 22 января в 23:36
Ответ дляПушАпница
Ми змінили 2 лікаря сподобалася , лікарі сказала через 2 тижні приїхати на огляд.
Джем Шакіри• 22 января в 23:37
У дочки было уже серьезно, плохо писяла, тужилась по пол часа на горшке, пришлось разводить. Насчёт псих травмы не знаю, комплексов в этом плане нет, с парнем все хорошо, ей 18 , по гинекологии тоже ок
Білий Лосик• 23 января в 00:53
сінехії - це завжди алергія, на жаль, далеко не всі лікарі про це кажуть, або просто не знають.
молочне і солодке-мучне прибрати на пару місяців, подивитеся на різницю.