Соня-сонятко• 10 января в 20:41
Синехіі у дівчинки 5 років
Донька почала чухатися бо їй приносило дискомфорт виділення прозорого кольору. Пішли до гінеколога сказала почервоніння і синехіі є невелика плівочка. Донька каже бульки заважають. Лікарь сказала підмиватися гелем Цитіал, через два дні мазок був лейкоцити 5.
Запитую що робити? Відповідь: мажте кремом пімафуцин і підмивайтесь прийдете через тиждень.
В понеділок підемо до приватного бо в державній лікарні така собі лікар.
В когось було щось схоже?
Меряю линейкой• 10 января в 20:43
У доньки знайомої були роки у 4.
Лікар якусь мазь призначила, пройшли днів за 5.
Тобто це без проблем лікується.
Борець за гаманець• 10 января в 20:44
У знакомой такое у дочери, всю ее жизнь борются, постоянно ‘заростает’. Девочке до 17 лет, не знаю, как дальше будет после старта половой жизни, и посоветовать ничего не могу(
МояХатаЗкраю• 10 января в 20:45
Ответ дляБорець за гаманець
Вы часто встречали взрослых заросших женщин?
наКоблучках• 10 января в 20:45
Які бульки?Чому вам не таке призначення лікаря? Перш за все зняти запалення,а потіт стратегію визначає лікар. І дуже обережно та не терти
Леннон_Жив!• 10 января в 20:45
Було зрощення, розділяли. Не критично, ванночки, мазати чимось. У меншому віці, вже не пам´ятаю, до трьох років
Мамина корзиночка• 10 января в 20:47
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви маєте можливість заглядати оточуючим вас жінкам у труси?
Соня-сонятко
• 10 января в 20:47
Ответ дляМеряю линейкой
У доньки знайомої були роки у 4.
Тобто це без проблем лікується.
Дякую читала що є овестин гель.
ФФФФристайла• 10 января в 20:49
Розділяли разів 5. Намучили дитину, стала мазати горомнальною маззю. Зараз 7 років, ситуація трохи краще. Кажуть з початком статевого дозрівання мають зникнути.
Якщо є запалення по мазку то лікувати обов´язково.
Меряю линейкой• 10 января в 20:50
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую читала що є овестин гель.
Я не питала назву, це було років 10 тому і більше не повторилося у тої дівчинки.
В сім´ї дівчат двоє, було у однієї.
МояХатаЗкраю• 10 января в 20:53
Ответ дляМамина корзиночка
Не обязательно к кому заглядывать, когда даже на этом форуме через тему жалуются на свои проблемы, выставляют анализы, просят советы.
Сколько тем от взрослых женщин вы встречали с такой проблемой?
Мамина корзиночка• 10 января в 20:57
Ответ дляМояХатаЗкраю
Менше читайте Порадницю, спробуйте задовольняти свій інтерес на профільних сайтах, книжках .Тоді і будете у темі того, що на Порадниці не обговорюють
МояХатаЗкраю• 10 января в 20:59
Ответ дляМамина корзиночка
Ну вы, я так понимаю, задовольнили свой интерес, где надо, на нужных сайтах))
Вопрос тот же, сколько взрослых женщин вы встречали? Слушаю внимательно
Мамина корзиночка• 10 января в 21:01
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зустрічала достатньо, тому, що працюю медичним реєстратором. А не на Порадниці.
МояХатаЗкраю• 10 января в 21:06
Ответ дляМамина корзиночка
Сколько это достаточно?
Мамина корзиночка• 10 января в 21:07
Ответ дляМояХатаЗкраю
Сколько это достаточно?
Скористуйтеся гуглом
Раздражевская• 10 января в 21:08
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую читала що є овестин гель.
Було часто в доньки до 3х років
Спочатку розділяли і мили Цетиалом, постійно їздили до гінеколога.
Потім призначили мазь гормональну- і все пройшло
МояХатаЗкраю• 10 января в 21:08
Ответ дляМамина корзиночка
Скористуйтеся гуглом
Заврались и ответить нечего? Понятно
Мамина корзиночка• 10 января в 21:12
Ответ дляМояХатаЗкраю
Заврались и ответить нечего? Понятно
Головне , що вам завжди є що відповісти, вірніше -ляпнути.
Шикаю і викаю• 10 января в 21:13
Допомагала гормональна мазь,я її ще перемішувала з пуреланом і шматочками наче, перекладала´ всі пелюсточки і вхід. Якось домучилися до років 6 і забули про цю проблему. Шукайте лікаря і толкові рекомендації.
МояХатаЗкраю• 10 января в 21:16
Ответ дляМамина корзиночка
Привыкли ляпать ерунду - отвыкайте.
дамаБезСобачки• 10 января в 21:30
Гормональная мазь помогает разделить и легкий массаж на разделение. Хватило с мазью 1 раз, еще парочку просто массаж делала и уходило.
Помогает растяжка, танцы.
Должно уйти с началом полового созревания...
Помогает растяжка, танцы.
Соня-сонятко
• 10 января в 22:35
Ответ длядамаБезСобачки
Помогает растяжка, танцы.
Дякую
Люблю ХОЛОСТЯКА• 10 января в 22:58
Ответ дляМамина корзиночка
Тобто ваших знань та освіти не вистачає навіть на медичну сестру?
Це мені нагадує, як санітарка діагнози ставила та лікувала
Незнакомлюся• 10 января в 23:35
Ответ длядамаБезСобачки
Помогает растяжка, танцы.
Вибачте, але мене від вашого «масажу», аж пересмикнуло …
Нетутешня• 10 января в 23:38
Назначали мазь с гормонами и типа массаж, но ребенок был младше гораздо.
Борець за гаманець• 11 января в 02:33
Ответ дляМояХатаЗкраю
А вы разницу между женщиной и девушкой-девственницей, девочкой не знаете? Тогда у вас проблема(ы).
Борець за гаманець• 11 января в 02:38
Ответ дляМояХатаЗкраю
И еще: я не интересовалась, что у женщин в этом направлении, я писала о девочках, а вы, если читать не умеете внимательно и обижены на весь мир так, что вас переполняет 💩, то вам лучше обратиться за профессиональной помощью, а не здесь пытаться со всеми ссориться, тем самым компенсируя то, что на вас не обращают внимания в жизни. И да, я не спрашиваю каждую женщину-чем она болеет по гинекологии😄🤦♀️
дамаБезСобачки• 11 января в 10:03
Ответ дляНезнакомлюся
Дитячий лікар гінеколог порадив, просто як натягувати плівку по боках і все. Не знаю, що Вас там тригернуло.
Бо синехії добре уходять від шапагатів, розтяжки, присідань, фіз активності.
КохайтесьЧорнобровi• 11 января в 22:04
Обнаружила в дочери в 6 месяцев. Гинеколог назначала подмываться цитеал неделю и мазь гормональную колпотрофин 3 недели Помогло. Сейчас дочери полтора годика и пока всё ок.