Фиктивная• 23 января 2025

Поява колишнього

От хай би йому!!!
Але у мене трясця((((
Зустрічалися, кохала його. Мріяла. Планувала.
А потім він тупо зник. Я дзвонила, писала. Я не розуміла що сталося.
Нарешті через майже місяць він відписав, а й потім передзвонив, типу був дуже зайнятий. Але й був грубий як мені здалося.

Мені було боляче. Дуже. Ридала. Не вірила. Не розуміла за що він так.
Згодом стала забувати. Але так ні з ким і не склалися стосунки.
Хоча на мене звертають увагу, запрошують на каву. Но щось все не те, сама не розумію чого.

І от пройшло 4 місяця. Він написав. Подзвонив. Поспілкувалися. Ніби ні про ще. Але мене знов трясе.

Розумію, що мені таке щастя не потрібно. Але не можу не відвовісти, шлю меседжи і відповідь, відповідаю коли дзонить мені.

Як мені взяти себе у руки?
Що йому відповісти таке, щоб і не образити та й не дати шанс це все повернути знову?
Котики-муркотики• 23 января 2025
Можна не відповідати, можно просто заблокувати і все. Але тоді не буде про що тут строчити.
Яжбоматуся• 23 января 2025
Заблокувати і все.
Зрадив чоловік. Розійшлися. Як бачила його, ледь приходила до тями - кохала ще. Практики на розрив зв´язку, виписування і мінімальний контакт. З часом все пройшло.
Кукусикиииииии• 23 января 2025
Не отвечать
автор Фиктивная • 23 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
Заблокувати і все.
Дякую.

Практики на розрив зв´язку, виписування і мінімальний контакт. - можете пояснити що це?
Бодіпозітівна• 23 января 2025

Ну скажіть, що ви вже в стосунках.
А так - не ясно, нащо підіймаєте трубку, якщо не хочете ’це все повернути знову’
Гитта Ягг• 23 января 2025
Это не ваша тема про рвоту которую вы третий день думаете как убрать? Очень похоже просто.
Вы не умеете пользоваться телефоном и мессенджерами? Вы не в состоянии его заблокировать?
Prervana• 23 января 2025
А почему не спросите ’нафиг ты мне нужен в моем телефоне, чо надо, не пошел бы ты в баню?’ Боитесь что перестанет писать и звонить? Так вы определитесь что ли
Фантазерша• 23 января 2025
Потрахайтесь хорошо. Виртуально. И снова в блок скотину
Котики-муркотики• 23 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Однакове смислове навантаження і почерк?
автор Фиктивная • 23 января 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Просто я розумію що буду очікувати.
І буду сама себе нервувати, задаючи питання, а може він написав/подзвонив..
Тріль!• 23 января 2025
Ви ж самі відчуваєте, що Вас принижують, маніпують. Чому ми ведемося на пікап, бо вони смикають за потрібні ниточки. Впевнена в собі жінка з хорошою самооцінкою, заблокувала б його в перший день, але жінок в нас завжди якось дивно виховували, в угоді чоловіку.
автор Фиктивная • 23 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Дякую.
Гарні асоціації
автор Фиктивная • 23 января 2025
Ответ дляТріль!
Ви праві. Мене виховували як терпілу. Тому зараз і маю ці ситуації
Тріль!• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Просто я розумію що буду очікувати.
Ігнор на всих так діє,просто одні починають розбиратися, чому так, а інші шлють на х*й.
Фантазерша• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
надо смотреть реально.
например: мужик неверен и не будет, эмпатии и любви к тебе нет, не обеспечивает, обижает.
Осталось взять что еще можно получить от него и уйти
Подмигашка• 23 января 2025
Він мав бути в блоці ще після того як зник.
Якого фіга, до вас доходять його повідомлення???
Мурзилка• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Заблокувати.
Зрозуміти яку емоцію/відчуття він вам давав, яку вашу потребу закривав. Навчитися давати це самій собі.
Мerida• 23 января 2025
Вы боитесь обидеть человека, который вас предал?
df364tye3• 23 января 2025
почему не встретится почему, не начать ,,,
он же не заболевшей , не беременной , не оставшейся без работы , ушел ,,,
возможны тысячи причин ,,,
не хотел обременять своими проблемами ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
корона с головы не упадет , под лежачий камень вода, не течет ,,,
Бабка-ежика• 23 января 2025
Автор, вам нужно:
- перестать думать о том, что он подумает, как ответить, чтобы не обидеть, а молча заблокировать и удалить везде, где только можно,
- осознать, что вам он нравится, вероятно, внешне, и вас тянет к нему физически, но это не главное в отношениях, личностные качества гораздо важнее,
- осознать, что как личность этот человек дерьмо.
Бабка-ежика• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
А вы, судя по всему, мужчина?
Сяду на шию, дорого!• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
И зачем это? Ушёл и ушёл, его уже почти отплакали.
спальное место• 23 января 2025
тау а по сути что? Ушел, был загят, потом через месяц позвонил и что сказал? Почему снова пропал на четыре месяца и чего звонил сейчас? Вы его спрашивали, как он вообще оюъясняет свое поведение, если по-нормальному, спокойно, без эмоций и драм?
мадам Везувий• 23 января 2025
посмотрите видео про пропадания перверзного нарцисса, все станет ясно
мадам Везувий• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Просто я розумію що буду очікувати.
ждать вы будете, если он не в блоке!
ГейТуда• 23 января 2025
Надо было заблокировать сразу после того как пропал. Хватит уже быть терпилой.
мадам Везувий• 23 января 2025
Ответ дляБабка-ежика
А вы, судя по всему, мужчина?
это такой же манипулятор
df364tye3• 23 января 2025
Ответ дляБабка-ежика
А вы, судя по всему, мужчина?
да ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, что я ей скажу о чем говорить , влетел , торчу сто , сто пятьдесят косарей зелени , телефон разрывается , срок месяц , два ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
,,, пришел новый начальник меня уволили ,,,
повод для новой темы ,,, только познакомились , так понравился , строила планы , он объявляет ,,,
Фантазерша• 23 января 2025
Ответ дляБабка-ежика
Автор, вам нужно:
да
Бабка-ежика• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
да ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
Вы можете говорить все, что угодно. Но никто в это не поверит.