Фиктивная• 23 января 2025
Поява колишнього
От хай би йому!!!
Але у мене трясця((((
Зустрічалися, кохала його. Мріяла. Планувала.
А потім він тупо зник. Я дзвонила, писала. Я не розуміла що сталося.
Нарешті через майже місяць він відписав, а й потім передзвонив, типу був дуже зайнятий. Але й був грубий як мені здалося.
Мені було боляче. Дуже. Ридала. Не вірила. Не розуміла за що він так.
Згодом стала забувати. Але так ні з ким і не склалися стосунки.
Хоча на мене звертають увагу, запрошують на каву. Но щось все не те, сама не розумію чого.
І от пройшло 4 місяця. Він написав. Подзвонив. Поспілкувалися. Ніби ні про ще. Але мене знов трясе.
Розумію, що мені таке щастя не потрібно. Але не можу не відвовісти, шлю меседжи і відповідь, відповідаю коли дзонить мені.
Як мені взяти себе у руки?
Що йому відповісти таке, щоб і не образити та й не дати шанс це все повернути знову?
Але у мене трясця((((
Як мені взяти себе у руки?
Котики-муркотики• 23 января 2025
Можна не відповідати, можно просто заблокувати і все. Але тоді не буде про що тут строчити.
Яжбоматуся• 23 января 2025
Заблокувати і все.
Зрадив чоловік. Розійшлися. Як бачила його, ледь приходила до тями - кохала ще. Практики на розрив зв´язку, виписування і мінімальний контакт. З часом все пройшло.
Фиктивная
• 23 января 2025
Ответ дляЯжбоматуся
Заблокувати і все.
Дякую.
Практики на розрив зв´язку, виписування і мінімальний контакт. - можете пояснити що це?
Бодіпозітівна• 23 января 2025
Ну скажіть, що ви вже в стосунках.
А так - не ясно, нащо підіймаєте трубку, якщо не хочете ’це все повернути знову’
Ну скажіть, що ви вже в стосунках.
Котики-муркотики• 23 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Это не ваша тема про рвоту которую вы третий день думаете как убрать? Очень похоже просто.
Вы не умеете пользоваться телефоном и мессенджерами? Вы не в состоянии его заблокировать?
Однакове смислове навантаження і почерк?
Фиктивная
• 23 января 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Просто я розумію що буду очікувати.
І буду сама себе нервувати, задаючи питання, а може він написав/подзвонив..
Тріль!• 23 января 2025
Ви ж самі відчуваєте, що Вас принижують, маніпують. Чому ми ведемося на пікап, бо вони смикають за потрібні ниточки. Впевнена в собі жінка з хорошою самооцінкою, заблокувала б його в перший день, але жінок в нас завжди якось дивно виховували, в угоді чоловіку.
Фиктивная
• 23 января 2025
Ответ дляГитта Ягг
Дякую.
Гарні асоціації
Фиктивная
• 23 января 2025
Ответ дляТріль!
Ви праві. Мене виховували як терпілу. Тому зараз і маю ці ситуації
Тріль!• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Просто я розумію що буду очікувати.
Ігнор на всих так діє,просто одні починають розбиратися, чому так, а інші шлють на х*й.
Фантазерша• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
надо смотреть реально.
например: мужик неверен и не будет, эмпатии и любви к тебе нет, не обеспечивает, обижает.
Осталось взять что еще можно получить от него и уйти
Подмигашка• 23 января 2025
Він мав бути в блоці ще після того як зник.
Якого фіга, до вас доходять його повідомлення???
Мурзилка• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Заблокувати.
Зрозуміти яку емоцію/відчуття він вам давав, яку вашу потребу закривав. Навчитися давати це самій собі.
почему не встретится почему, не начать ,,,
он же не заболевшей , не беременной , не оставшейся без работы , ушел ,,,
возможны тысячи причин ,,,
не хотел обременять своими проблемами ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
корона с головы не упадет , под лежачий камень вода, не течет ,,,
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
Бабка-ежика• 23 января 2025
Автор, вам нужно:
- перестать думать о том, что он подумает, как ответить, чтобы не обидеть, а молча заблокировать и удалить везде, где только можно,
- осознать, что вам он нравится, вероятно, внешне, и вас тянет к нему физически, но это не главное в отношениях, личностные качества гораздо важнее,
- осознать, что как личность этот человек дерьмо.
Бабка-ежика• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
А вы, судя по всему, мужчина?
Сяду на шию, дорого!• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
возможны тысячи причин ,,,
бизнес , долги, кредиты ,,,
работа, остался без работы ,,,
тяжело заболел ,,,
надо встретиться ,,,
И зачем это? Ушёл и ушёл, его уже почти отплакали.
спальное место• 23 января 2025
тау а по сути что? Ушел, был загят, потом через месяц позвонил и что сказал? Почему снова пропал на четыре месяца и чего звонил сейчас? Вы его спрашивали, как он вообще оюъясняет свое поведение, если по-нормальному, спокойно, без эмоций и драм?
мадам Везувий• 23 января 2025
посмотрите видео про пропадания перверзного нарцисса, все станет ясно
мадам Везувий• 23 января 2025
Ответ дляФиктивная
Просто я розумію що буду очікувати.
ждать вы будете, если он не в блоке!
ГейТуда• 23 января 2025
Надо было заблокировать сразу после того как пропал. Хватит уже быть терпилой.
мадам Везувий• 23 января 2025
Ответ дляБабка-ежика
А вы, судя по всему, мужчина?
это такой же манипулятор
Ответ дляБабка-ежика
А вы, судя по всему, мужчина?
да ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, что я ей скажу о чем говорить , влетел , торчу сто , сто пятьдесят косарей зелени , телефон разрывается , срок месяц , два ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
,,, пришел новый начальник меня уволили ,,,
повод для новой темы ,,, только познакомились , так понравился , строила планы , он объявляет ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
Фантазерша• 23 января 2025
Ответ дляБабка-ежика
Автор, вам нужно:
да
Бабка-ежика• 23 января 2025
Ответ дляdf364tye3
да ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
и вполне могу допустить ,,,
,,, проверился аденома простаты ,,,
Вы можете говорить все, что угодно. Но никто в это не поверит.