Потужна Ковбаска• 23 января в 02:45
Одягатися, фарбуватися в яскраві кольори під час війни - для вас це ок чи ні?
Помітила що дуже мала кількість людей яких бачу на вулиці виглядає яскраво, незвично, в основному всі стараються не виділятися... І по собі відчуваю що з початком війни пропало бажання гарно одягатися, якось експериментувати. Ніби це якось соромно, не на часі... А як у вас, бувають такі відчуття?
Мейк-ап форева• 23 января в 02:47
И крашусь, и ярко одеваюсь, и в рестораны иногда хожу, и покупки делаю дорогие. У меня одна жизнь, хоть и не повезло жить в войне
Love_Love_Love_• 23 января в 02:48
Ну ви ж думали що Кієв за трі дня і ми в траурі будемо ходити🤷♀️
Ні Київ, ні ми вам не по зубам
Мейк-ап форева• 23 января в 02:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні Київ, ні ми вам не по зубам
Вы с первых дней войны за пределами Украины, какие ’мы’?
Мовчу, але хочу• 23 января в 02:54
Ответ дляМейк-ап форева
Тоже не поняла, чего там в США не так)
Love_Love_Love_• 23 января в 02:55
Ответ дляМейк-ап форева
А ви мій паспорт бачили, знаєте де я з яких днів?
Ви коли за кордон виїзджаєте не ідентифікуєте себе по національності?
Мамаша в бигудях• 23 января в 03:05
Нет, блин, надо завязать гульку на макушке, надеть растянутый спортивный костюм, скривить мину умирающего лебедя и быть серой мышью.
Нет!
С началом войны в 2014 году стиль мой менялся - мои яркость и женственность на месие
Нет!
Протру пилюку• 23 января в 03:23
Я и в мирное время не красилась ярко. Одеваюсь всегда в те цвета, в которые хочу. У меня всего одна жизнь.
Багиня• 23 января в 03:25
Міняти весь гардероб, бо зєлєнь грається у війну і ходить в камуфляжі? Ні дякую, я стільки не заробляю
Стильна штучка• 23 января в 03:32
Я люблю чорно-білі поєднання або монохром. Іноді додаю яскраві акценти. Як папуга ніколи не вдягалася не моє.
АБВГДейка• 23 января в 03:40
Я согласна. Это неуместно. Не должно быть яркой одежды или макияжа когда война. Нельзя жить так будто войны нет и тратиться на косметику или духи. Сейчас надо вести себя скромно
Сердючка• 23 января в 06:41
Ответ дляАБВГДейка
Нельзя и в интернете сидеть тоже. Ведите себя скромно.
ЛижТолько• 23 января в 07:22
Ответ дляАйболитная
Вы бы выезжали иногда из своего монастыря.
Вы как на улицу не выходите, не бываете в ТРЦ.. яркие пятна - один человек на сотню. Кто еще из.вас в монастыре.
Люблю порядок• 23 января в 07:26
Я ніколи прям яскраво не фарбувалась та не вдягалась. І справа не у війні, а в стилі, доречності. Яскравий макіяж лише на якісь події, вечірки, корпоративи тощо
А в цілому, в загальному розумінні - ні, війна не вплинула на бажання гарно виглядати, купляти новий одяг та взуття, робити зачіску макіяж
Люблю порядок• 23 января в 07:28
Ответ дляМейк-ап форева
Так і є, життя одне і його треба жити, а не чекати. Не відомо коли скінчиться війна, а життя триває, роки йдуть, діти ростуть.
Бюст Березуцкого• 23 января в 07:29
Ответ дляАБВГДейка
Дома хоть можно пошалить,или скромно везде?
ПАЦАНКА О• 23 января в 07:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Я двічі виїжджала на півроку з початку війни, але ідентифікувати себе з тими, хто лишався в Україні, казати ’МИ не здамося’ абощо мені в цей час на думку не спадало. Мені, блін, в Україні це на думку не спадає, бо я розумію, ХТО справді не здається, і що я тут мало чим прислужуюся. А цей ваш заокеанський ’не по зубах’ - це тупо крінж🫠
Королева Сарказма• 23 января в 08:44
Ответ дляАБВГДейка
Багато людей ’піднялися’ під час війни фінансово, от чому їм горювати? Так, страшно, трохи не зручно, але ж багато...
А багато людей і втратили, фінансово просіли, тому і вигляд мають ’сірий’. Якось так 🤷♀️
Королева Сарказма• 23 января в 08:47
Ответ дляЛюблю порядок
Так говорять ті, хто війни майже не відчув. Без докорів 🙏 Просто стверджую.
Люблю порядок• 23 января в 09:44
Ответ дляКоролева Сарказма
Серйозно? Так як раз кажуть ті, хто відчув війну та розуміє, що сьогодні ти живий, а що буде завтра лише Богові відомо
П. С. Приїздить до мене, поживіть поруч з Південмашем і розкажіть потім чи відчутна війна в Дніпрі.