АгатаХристя• 23 января в 09:35
Якщо не скіні, то може такі?
Приміряю джинси, як вони мені? Вага 74 кг, ріст 164.
Там все розмивчато• 23 января в 09:37
Вы на электронмаше в китайском магазине низких цен возле секонда? :)))
Сірничок• 23 января в 09:38
Ответ дляДивне створіння
Как на подростка
Ага, сзади пионер, спереди пенсионер
Без комплексів• 23 января в 09:38
Я не осуждаю, может вам так нравится, но на фото плохо все😩
Багиня• 23 января в 09:39
Ответ дляДивне створіння
Как на подростка
Подростки такое не наденут
Кавуся• 23 января в 09:40
Мдямсь, на таку конструкцію треба брати золоту середину шукати. Куди тут скіні чи ось це?
Задолбулька• 23 января в 09:40
Мені джинси подобаються . Але чи не будуть вони вам добавляти розмір візуально .
Капризуля• 23 января в 09:42
Автор, ну вы сами не видите. Эти джинсы не для девушки с лишним весом и короткими ногами.
МояХатаЗкраю• 23 января в 09:44
джинси ок, сидять добре, для повсякденного життя норм, на роботу -сумнівно
Всех анонимов аноним• 23 января в 09:46
Фасон так, можна і такий. Але не ці з жахливими цяточками та мотузками. Кишені краще класичні, ці накладні не дуже
Всех анонимов аноним• 23 января в 09:49
Ответ дляКапризуля
Подобаються мені такі коментарі 🤦♀️ по-перше у автора нормальна довжина ніг. По-друге всі, абсолютно всі моделі джинсів краще виглядають на струнких. Але які тоді на вашу думку носити жінкам із зайвою вагою?
АгатаХристя
• 23 января в 09:52
Ответ дляЯ тут Живу
під ваші кеди підходять, вам 15 років?
мабуть все таки різний в нас менталітет, якщо вам не відоме моє взуття
Указка• 23 января в 09:52
Автор скинни вам точно не подойдёт , и эта модель не очень на вас смотрится. Поищите какие - то классические брюки и верх , который будет скрывать ваш лишний вес, а не подчёркивать его. Посмотрите на Ютубе в ТГ, сейчас полно каналов о подборе одежды , в том числе для полных.
АгатаХристя
• 23 января в 09:52
Ответ дляПодтяжка
Думаю что момы это ваш фасон. Попробуйте
В мом я танк
Снідаю авокадо• 23 января в 09:53
Ответ дляАгатаХристя
Удалено администрацией...
Плету корзинки• 23 января в 09:53
Ответ дляАгатаХристя
А що у вас за взуття?
Снідаю авокадо• 23 января в 09:54
Ответ дляПлету корзинки
А що у вас за взуття?
Вы что, не поняли что у вас менталитет неподходящий?
АгатаХристя
• 23 января в 09:54
Ответ дляЗадолбулька
Мені розміром більше розміром менше все одно. Головне, щоб сиділи добре. Я не претендую на місце найстрункішоі
Лапка• 23 января в 09:55
Ответ дляКапризуля
а яка модель підійде з такими параметрами? що не міряєш,не подобається..((.