Два человека скинули мне такую новость. Что думаете по этому поводу?
Виктория-1980• 23 января в 13:40
Ответ дляМанула
Тобто чхати пу на вчорашній ультиматум чи що то було у Трампа?
Да конечно ему чхать. Тут даже дурачку понятно. Мне просто удивляют новости что Трамп не 9 мая поедет. Каммон, никто не ездит а он помчится. Просто инфа одна бредовее другой.
Кудесница полесья• 23 января в 13:42
Ответ дляМакака Джо
К вам. В полесье.
Ко мне не надо)особенно всяким макакам
Макака Джо• 23 января в 13:55
Ответ дляКудесница полесья
Ко мне не надо)особенно всяким макакам
Звичайно. Розумні до розумних, багаті до багатих, а кудкудєсників - до вас)
Vittoria66• 23 января в 14:14
Ответ дляМакака Джо
росія памагла виіграть? ніфуя сєбє? Де на раше було 60 млн загибих?
А чому Ви дивуєтесь, якщо Україна сама дала такий козир в руки Росії, відхрестившись від добровільної участі у Другій Світовій у складі радянських військ. Хоча найбільше героїв Радянського Союзу другої світова є українці за походженням. І таких руйнації і жертв серед мирного населення України в Росії і близько не було від німців.
Бридко від наших політиків, які засиллям пропаганди знецінили героїчну і трагічну участь українців в тій страшенній війні. Росіяни без нас та інших народів СРСР ніколи би не виграли в цій війні. Переможці хренові…
Ответ дляok1904
Ви що....Трамп вже білети на аерофлот купив.
«Вы отметили тему, по которой можно не согласиться с господином президентом при всем уважении к нему. Президент Трамп уже отмечал, что между Америкой и Европой лежал океан... война происходила на другом континенте...» — сказал он, отвечая на просьбу журналистов прокомментировать слова нового лидера США.
По словам Пескова, «самую большую цену за победу заплатил СССР, хотя США и помогали, они всегда зарабатывали деньги — это всегда бизнес».
В данный момент Вашингтон, считает представитель Кремля, «помогает Украине, зарабатывая деньги».
«Мы никогда не забудем помощь США в ВОВ. Надеемся, что США и Трамп разделят с нами радость 80-летия Победы», — добавил он.
Накануне американский президент заявил, что любит русский народ и всегда имел очень хорошие отношения с президентом России Владимиром Путиным.
«Мы никогда не должны забывать, что Россия помогла нам выиграть Вторую мировую войну, потеряв в этом процессе почти 60 000 000 жизней», — написал Трамп.
Они тогда телились 3 года и не открывали второй фронт, как и сейчас хотят что ли истощить РФ, а потом присоединиться
Одяг та сумки• 23 января в 14:26
неуй ему делать пятки путлеру лизать(єто так будет называться)- многоч ести. Не пишите ересь.
Ответ дляVittoria66
Тим, що ми не наряджаємо дітей в форму воїнів 2 Світової, не оремо «можемо повторити» та не перетворюємо день жалоби на побєдобєсіє це відхрещування?
Помпезний парад на 9 травня сього лише інструмент пропаганди, мілітаризації головного мозку і не несе в собі жодних відповідних сенсів. Так було при союзі, а в рф лише набрало скажених обертів.
Vittoria66• 23 января в 14:55
Ответ дляIn limbo
А чому ми маємо одягати дітей у форму часів другої світової? Ніколи і не одягали навіть за часів святкування 9 травня. У любій війни є переможці, і у Другій світовій ми такі самі переможці у складі радянської армії , як і Великобританія та США, тому що були вагомою частиною СРСР. Не треба тут розкидатися пропагандою підміняючи поняття перемоги та жалоби, слідуючи навʼязаним наративам.
Ответ дляVittoria66
То я ж у вас і питаю де ми відхрестилися від участі в 2й Світовій?
Ответ дляVittoria66
Звідки ви? Чому не знаєте про День пам´яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні?
Ответ дляИошши
Я була в музеї D-Day(в садка сил союзників в Нормандії), вони НЕ телились тоді, просто накопичували і розраховували свої сили так щоб вже бити безпроігришно, от коли були готові,
тоді почалася операція. А ленд ліз взагалі планувався виключно для Англії, причину, що почали допомагати союзу я не пам´ятаю, але з того часу і пішов контрнаступ
Ответ дляVittoria66
Если мы победители, зачем сносим памятники героям войны
Ответ дляIn limbo
А для вас 9 мая день траура? Для меня - нет. Для моих воевавших дедов и бабушки тоже нет. Для меня это действительно ’праздник со слезами на глазах’. С детства так помню: все собирались за столом, пели военные песни, смотрели фильмы, иногда плакали, потому что пропитаны были этим патриотическим духом. Теперь этого нет...
Ответ дляDana1985
Так, завжди був траурним днем. Тому що мій прадід повернувся з війни, а його два сина ні. Вони навіть не встигли за життя залишити після себе дітей. Залишилась тільки моя бабуся. Та й то тому що вона пізня дитина і народилась в 1940-му.
Тому в нашій родині це ніколи не було святом. Це завжди був днем памʼяті, скорботи та шани.
Ответ дляIn limbo
Для моей семьи, хотя тоже многие не вернулись с войны, траурным днем был 22 июня. 9 мая - это праздник, особенный, грустный, но праздник.
Vittoria66• 23 января в 20:22
Ответ дляИошши
Это нашим можновладцям нужно задавать вопрос, которые прикрывшись мовой-верой грабят страну, истекающую кровью. И почему Порошенко в свою каденцию и Зеленский не сделали заявлений и не опровергли эту омерзительную путинскую ложь, что Россия выиграла Вторую мировую, как заявляет Путин.
Спрашивается, а чем не угодила площадь Победы и парк Победы, что возникла такая острая необходимость их переименовать? Не удивлюсь, если у них уже в планах и мемориал Кожедубa снести.
Ответ дляDana1985
Нисколько. Про 9 мая не скажешь по другому. В моей семье так и было.
Пофантазируем... Если бы завтра РФ подписала капитуляцию, для вас 24 января стал бы праздником или днем траура?
Для мене це також був би днем памʼяті, скорботи та шани, тому що ціна цього «свята» занадто висока.
На прикладі мого прадіда. Як думаєте, батькові, який втратив обох своїх синів, який сам пройшов війну і знає про неї не з фільмів, не з пропагандистських лозунгів, ок було би в цей день святкувати? А скільки зараз таких сімей?
Ви ж так реагуєте, ніби памʼять по 2 Світову взагалі хочуть стерти, змінивши слово «свято» на «день памʼяті» та не проводячи військовий парад.