Повелитель бітка• 23 января в 13:49

Я дійсно така "погана"?

Працюю продавцем - консультантом, живу за рахунок того, що знаю асортимент, можу зробити допродажі, розуміюсь на товарі, а в нашій мережі, якщо вмієш продати=маєш відносно непогані бонуси. Як тільки я прийшла на це місце, я все вчила сама, вчилась працювати з клієнтами, читала характеристики, запам´ятовувати... Суть не в цьому. Прийшла до нас працювати нова людина, вже четвертий місяць працюю, а пр суті нічого не знає крім того як розрахувати клієнта, як потрібна консультація кличе мене постійно, я консультую, вона собі касу набиває. Я їй казала, що треба вчити товар, бо їй буде нелегко, на що вона відповіла "я це вчити не буду, я не в тому віці щоб щось вчити(їй під 40)", думаю ну добре окей, це її діло. І ось місяць підходить до кінця я свої плани виконала на 100%, а в нас діє така фішка якщо ти перевиконуєш план на 110-120% то ще яких пару тисяч можна заробити до зарплати. І ось в спільний чат пише наша керуюча, що дівчатка ви ж свої плани виконали, допоможіть і Аліні виконати, бо вона дуже відстає, а мене потім сваритиме директор. І дівчата, повірите, мені стало не по собі. Коли я сюди прийшла, тут була інша керуююча, я вчила все на пам´ять, мене опитували, я дійсно хотіла знати, і мені не шкода допомогти людині, але якби я бачила що людина щось старається , вчить, а не так себе поводить. Я просто зла. Скажіть, я дійсно така погана?
Ms. Iphone• 23 января в 13:51
Ні, точно не погана)
Мой_ужин• 23 января в 13:51
думаю со временем и она выучит, просто дело времени
автор Повелитель бітка • 23 января в 13:52
Ответ дляМой_ужин
Вона не хоче вчити, вона сказала, якщо її будуть примушувати, перевіряти, то вона звільниться
Снегопадка• 23 января в 13:53
Ответ дляМой_ужин
у дамы позиция ’я це вчити не буду, я не в тому віці щоб щось вчити (їй під 40)’. если за 4 месяца ничего не выучила, то вряд дли
Ms. Iphone• 23 января в 13:53
Ответ дляПовелитель бітка
Ну, то хай звільняється). Абстрагуйтеся, вас ця ситуація не обходить взагалі.
Снегопадка• 23 января в 13:54
я бы разговаривала лично с управляющей, объяснила ситуацию. вы не обязаны за ту даму работать
Отжигающая• 23 января в 13:55
Вона не в тому віці, а ви скажіть, що не в ресурсі робити за неї її роботу.
автор Повелитель бітка • 23 января в 13:55
Ответ дляСнегопадка
Керуюча хоче бути для всіх хорошою
Снегопадка• 23 января в 13:56
Ответ дляПовелитель бітка
Керуюча хоче бути для всіх хорошою
так пусть она за нее и работает
ЕлькиПальки• 23 января в 13:56
Може людина прийшла попрацювати декілька місяців, і не хоче вчити асортимент. Тут повинно бути тільки особисте бажання вивчити товар, все інше - відмовки.
Я такая наивная• 23 января в 13:58
Ответ дляМой_ужин
Ви уважно читали пост. Якщо людина каже воно їй не треба, то вона не вивчить нічого.
Стопясят раз обсуждала• 23 января в 14:00
Працюю 8 років у мережі побутової техніки.
Навіть молодь вчити не хоче нічого, нормально їм мекати людям, но то їх справа. Основне пояснюю але свої напрацьовки не даю, вчіть самі! Ви нормальна людина! Хочеш заробити, крутись, за тебе робити не будуть!
Я такая наивная• 23 января в 14:01
Ви не поогана. Так і пишіть керуючій: що для того щоб зробити продаж треба вчити асортимент, Інна сказала воно їй не треба, а мені теж воно не треба робити їй план’
Volnat• 23 января в 14:01
Ответ дляПовелитель бітка
тобто вас просять робити за неї?
Я такая наивная• 23 января в 14:03
У вас нормальна реакція допомогти тому хто хоче це святе, кому не треба -не треба тужитись.
автор Повелитель бітка • 23 января в 14:05
Ответ дляVolnat
тобто вас просять робити за неї?
В тому випадку, якщо план мій буде перевиконаний, щоб я допомогла їй виконати план теж
На границе• 23 января в 14:06
Хитросделанная ваша коллега и управляющая.Я бы не помогала.Перевидела таких много уже на своей работе
Мальчижка• 23 января в 14:08
Ответ дляЯ такая наивная
+1, завжди кажу ’не біда, коли не знає, біда - коли не хоче знати’
Чучело-Мяучело• 23 января в 14:10
Ответ дляМой_ужин
Как она выучит, если человек принципиально не хочет учить?
JannyMoney• 23 января в 14:11
я не сексистка, но думаю мужчине и в голову не пришло бы коллеге менеджеру помогать выполнять план. И если бы кто попросил, человек бы просто пальцем у виска покрутил и забыл через пару минут.
Чучело-Мяучело• 23 января в 14:13
Ответ дляПовелитель бітка
Ну не вийшло допомогти, робили що могли. Падайте на мороз
Чучело-Мяучело• 23 января в 14:14
Ответ дляНа границе
Цікаво, може вони родичі чи знайомі..
Мальдивирую• 23 января в 14:18
Ответ дляПовелитель бітка
Керуюча хоче бути для всіх хорошою
Ну то хай візьме на себе обов’язок ’набивати’ план новенькій.
Ви їй допомогли на початку, далі вона має сама справлятися з роботою.
JannyMoney• 23 января в 14:18
Автор, занимайтесь дальше своим планом. Даже если с точки зрения клиентки судить, гораздо лучше, когда консультанты знают товар и могут помочь, а покупать в магазине, где консультанты сами не знают что продают и не стараются...
У меня так с парфюмами, как только я понимаю, что консультант знает меньше меня, то это не мой магазин)
Volnat• 23 января в 14:24
Ответ дляПовелитель бітка
ну а як допомогти людині яка не хоче цього? тільки зробити за неї, я б просто саботувала, не заперечувала, але б постійно дошліфовувала свій план до виконання)))
ДА да да• 23 января в 14:24
Автор,здесь вам советуют высказать все начальнице,мол вы не будете за коллегу делать план. Я бы поступила немного иначе - рассказала бы, что коллега сказала от том,что не планирует и не хочет учиться, обязательно. Но о том,что вы за нее ничего не делать не собираетесь, промолчала и просто тихо не делала, не помогала. И все.
На границе• 23 января в 14:34
Ответ дляЧучело-Мяучело
Цікаво, може вони родичі чи знайомі..
Кто кому родственники или знакомые?
Одна_на_всей_планете• 23 января в 14:47
Ні. Ви й так їй допомогли, що дали пораду вчити.
Леди Репях• 23 января в 14:56
Ответ дляДА да да
Хороший совет👍
автор Повелитель бітка • 23 января в 15:06
Ответ дляЧучело-Мяучело
Цікаво, може вони родичі чи знайомі..
Ні, не родичі і не знайомі