БолеИменее• 23 января в 13:33
Прокоментуйте Укрпошта
Чоловік працює на Укрпошті, має отримати бронювання, але коли подавали через дію то вибило помилку через не оновлені дані. Скачав Резерв, і оновив дані. Але ж тепер не знаємо коли подадуть повторно на бронь. ( його керуюча каже шо не знає нічого🫣). Загвоздка в тому, шо він отримав повістку в тцк на уточнення даних на 31число, тобто терміни піджимають😬
До кого можна звернутися, шоб отримати інфу коли повторно зможуть його подати, щоб встигнути до 31го числа?
Може хто працює в Укрпошті і зможе допомогти в цьому питанні? Завчасно дякую🙏
КаваЗМолоком• 23 января в 13:40
керуюча відділенням? а вище керівництво чому не звертаєесь? цеж важливе питання..
Дона Ко Ко• 23 января в 14:03
Тут справа не в Укрпошті, з 2 жовтня 2024 року заборонили бронювати працівників, які не оновили дані до 16 липня 2024 року, тобто таких працівників дія бачить, як тих, хто порушив правила військового обліку і не дає змоги їх забронювати. Тобто по правилам, ваш чоловік не підлягає бронюванню, бо вчасно не оновив дані.