Шкварочка• 23 января в 14:43

Виїхала вперше на своєму авто з інструктором

І прямо плакати хочу… вчилась на її авто, все було гуд, вимушена перерва 2 місяці- і сьогодні тупила, як баран.
Може, кинути те все.. вже й страх зʼявився…
Та і починати в 47 виявилось непросто.
Як у вас це проходило? Є такі, що опустили руки?
И.О. человека• 23 января в 14:44
Механика?
Ms. Dolly• 23 января в 14:44
Візьміть 5 уроків. І не переживайте
Попадалочка• 23 января в 14:45
44. Теж тільки поїхала самостійно. Якщо чесно, я вже й на своїй машині відкатала, і на права сама здала, і все одно їжджу як каліка.
Ms. Dolly• 23 января в 14:45
Мій інструктор казав. Саме менше в нього було 5 занять, саме більше 48.
Каже жіночка платила за те щоб я просто поруч сидів. Тривожна була
Слобожаночка• 23 января в 14:46
Так ви ж тільки один раз виїхали. Водіння - це навичок, тому чим більше їздите, тим краще. Я почала півроку тому в 44 роки, вже їзжу скрізь і часто.
Николай-b526• 23 января в 14:46
Ответ дляMs. Dolly
5 занять???...на Ф-16 мабуть вчив???)))
Попадалочка• 23 января в 14:48
Ответ дляНиколай-b526
5 занять???...на Ф-16 мабуть вчив???)))
Людина прийшла вже вміючи водити, нескладно здогадатися.
Ms. Dolly• 23 января в 14:49
Ответ дляНиколай-b526
5 занять???...на Ф-16 мабуть вчив???)))
Це значить що людина вже вміла водити, вони просто відкатали маршрути
Мелочунь• 23 января в 15:01
Тю, візьміть себе у руки! Все складеться , всі так як і ви вчаться. Але тут тільки досвід і нічого більше крім досвіду
неДоЖиру• 23 января в 15:01
Ответ дляMs. Dolly
Мой знакомый ездил ещё год с инструктором после получения прав. Это в Латвии
Свідок Перемоги• 23 января в 15:04
Міняйте авто на автомат і не мучте себе
Отримала права в 37 років. Одразу вчилась на автоматі. Взяла 16 занять.
Подруги, що вчились на механіці, одиниці лише за кермом.
Не ускладнюйте собі життя
Котомафия• 23 января в 15:07
Ответ дляСвідок Перемоги
Міняйте авто на автомат і не мучте себе
Не ускладнюйте собі життя
Та що ж ви жінок такими тупими виставляєте?! Чи то у вас таке коло спілкування? Я знаю дуже багато жінок, які на механіці їздять.
Дайте подуться• 23 января в 15:10
обожнюю свою механіку й обираю авто лише на ній🤍

це відповідь на 12 коментарій, чогось криво додалося
Боневтікла• 23 января в 15:17
Мне 42. 7 лет права просто лежали. Припекло - начала ездить каждый день хоть по чуть - чуть. Заставляла себя месяца 3-4, а потом втянулась. Практика это самое главное, как мне и говорили
автор Шкварочка • 23 января в 15:18
Ответ дляСлобожаночка
Та на її авто занять 15 було, потім перерва. Сьогодні на свою машину сіла(
автор Шкварочка • 23 января в 15:20
Ответ дляСвідок Перемоги
Міняйте авто на автомат і не мучте себе
Не ускладнюйте собі життя
У мене автомат.
автор Шкварочка • 23 января в 15:22
Комусь під кожним постом смішно(( ви в трамваї смієтесь?
Шумелка Мышь• 23 января в 15:22
Автор, я, в першій рік за кермом, у відпустку на два тижні поїхала (без авто). До цього вже сама пів року за кермом майже щодня їздила...
Так мене біля автівки трусити почало, бо перерва велика була. А ви ще й толком водити не навчилися. Звісно, нервуєте і тупите. Це нормально і, зі стажем водіння, пройде.
Я за кермом вже 15 років. То я спокійно після перерви сідаю і їду.
Сиамская сороконожка• 23 января в 15:50
Ответ дляНиколай-b526
5 занять???...на Ф-16 мабуть вчив???)))
а что вас смутило в 5 занятиях?)) особенно если на автомате) У меня было всего 9 часов на механике в автошколе, после села и поехала сама, потом поменяла машину на автомат, 15 мин по парковке покаталась, понажимала кнопочки, рычажки, посмотрела где что включается и поехала домой.
Сиамская сороконожка• 23 января в 15:53
Автор главное не бояться, все приходит с опытом, главное желание! Садитесь и наматывайте круги сначало по знакомому маршруту, потом чуть дальше, потом там, где вам страшно прям пару раз покатайтесь. Я так на круг заезжала/сьезжала с разных сьездов, чтоб понять какой полосы держаться, когда и где перестроится, кого пропустить.
Пупс• 23 января в 16:35
Не здавайтесь. Я теж боюсь, і їжджу бува з помилками. Таке в багато кого є. Не слухайте тих, хто «взяла і поїхала». Різним людям різний час треба. Я вже 8 місяців за кермом, а все одно страшнувато бува. Вірю що з часом все пройде. Бо й так від легких маршрутів вже їжджу майже всюди, але поки не в години пік.
Inconvenient• 23 января в 17:43
Справа не в авто. Ви мали/маєте їздити кожен день, на будь-якоій автівці, інакше втратите свої навички. Памятаю, я не їздила лише тиждень і перший день їздила набагато гірше і важче. Не переривайте свої заняття, або їздіть сама, і все з часом налагодиться. І вік, я перший раз вчилася у 23, все було набагато легше.
Inconvenient• 23 января в 17:44
І страх пройде з часом, я теж через це пройшла.
ТигрЛьвович• 23 января в 19:26
Ой, а в мене проблема конкретна з орієнтацією і погано розумію буває навігатор - хоч плач, вчора не туди поїхала хоч до цього вже їздила цією дорогою ( наче якийсь тупарік , через це дуже нервую але мені здається моя проблема в тому що їзжу накатаними маршрутами і рідко кудись далі - відразу стрес для мене хоч за кермом другий рік - боюсь що ніде буде припаркуватися і тд , зато по знайомим маршрутам ас 😅