Дівчатка, я почала їздити на водіння, на механічній коробці. Але бачу, що в мене не виходить. Хочу змінити на автомат. Але в автошколі кажуть, що це вже не можливо, тому що мене зареєстрували в Сервісному центрі. Можливо хтось стикався з таким? Які ваші дії були?
vitamin-bd22• 21 декабря 2024
вы думаете у всех получалось учиться на механике ?)))) это трудно , часто до слез , но потом кайф
Ответ дляПиона
А чия ідея була піти вчитися на механіці? Бʼюсь об заклад, особа чоловічої статі Вас вмовила.
Звісно, і чоловік і тато🤦♀️Тепер вони і вислуховують 🤣
Ответ дляvitamin-bd22
Думаю, що не у всіх, але нічого не можу з собою зробити. Таке враження, що я вже не хочу вчитись і воно мені не треба.
Учусь на автомате, как-то вышла одна ученица и мы разговорились, она так же половину уроков прошла не механике и никак, сейчас продолжает на автомате. Кроме того, я изначально записалась на автомат, потом были сомнения и я спросила можно ли потом заменить на механику, сказали можно
це дуже непоганий навик. На автоматі завжи потім зможете. Я вчилася на механічній, потім водила автомат, а потім прийшлося знову пересісти на механіку. Місяц матюків-і я знов почала їздити на механіці. Зараз у нас на фірмі різні авто, і дуже зручно, що я можу водити будь-яке. Ніколи не знаєшь коли той навик буде потрібний. Тож не сдавайтеся. Всім на початку важко.
Аноним ФЕЯ• 21 декабря 2024
Тепер нехай вони вам( радники чоловіки) оплатять успішну здачу на механіці, а ви приватно навчитесь потім на автоматі їздити.
Ответ дляИнгердия
А в чем у вас проблема? Что не получается?
Не можу сконцентруватися, бо боюся, що заглохну.
Kristal2013• 21 декабря 2024
Ответ дляAlina-8e4e
Сколько уроков уже было? Сначала страшно, потом нормуль. Ну и от инструктора зависит. Если орет и истерит под руку - меняйте.
Ну и окончив на механике, вы права получите с разрешением ездить и на механике, и на автомате. А если на автомате, то только на автомате
vitamin-bd22• 21 декабря 2024
Ответ дляAlina-8e4e
знаете сколько я глохла на светофорах ? ой капец и ничего научилась , это с опытом приходит ... у меня вообще было до истерики, реально до срыва дошло. прошла этот этап , сама сейчас езжу по 60 км по трассе, по городу-миллионнику только по окраинам. вы бы лучше за другое переживали .. на дорогах очень много нехороших мужчин)))
vitamin-bd22• 21 декабря 2024
Ответ дляAlina-8e4e
они правы! ну может конечно ваши финансовые возможности позволяют покупать дорогие авто на автомате, то конечно да только учеба на автомате нужна. а знаете сколько стоит починить короьку автомат? ваш муж и папа наверное лучше знают
Ответ дляKristal2013
5 уроків, зараз ще зміню інструктора.
Ответ дляvitamin-bd22
Життя непередбачуване, бо в чоловіка і тата поміняли машини на автомат, а от у свекрів на механіці, вони хворіють, і якщо їх терміново треба кудись везти, то це мені.
Ответ дляAlina-8e4e
Смените инструктора, пробуйте. Нет ничего в этой механике непостижимого, блин. Если раньше люди смогли её постичь, то и сейчас смогут.
Vishnya -63a7• 21 декабря 2024
Автор, ви зможете 🫶🏻
Звичайно, що спочатку складно. Але всьому можна навчитись )
Я правда пішла на автомат. Так мені на автоматі навіть складно(( Наприклад повороти/розвороти на перехрестях, коли треба в свою полосу вписатись.То по корявому в розмітку заїду. І всякі такі нюанси.
Нервую в дорозі, з механікою взагалі б напевно істерика почалась.
Доречі, в мене подружка змінила механіку на автомат в автошколі. Зрозуміла,що не зможе водити механіку. В моїй автошколі теж сказали, що так можна