Розвідка Маші• 26 декабря 2024
Що це може бути зі мною ?
Почуваю себе дуже розгублено. По перше, зараз дуже сильні хвилювання присутні, але то інша тема. Дуже тривожно постійно, постійно все швидко роблю, все палає з рук, коли за кермом, то може просто кинути в піт, не від самого водіння, бо керую багато років, а від тривожних думок. Дуже швидко ходжу, іноді сама себе зупиняю, розумію що все це не нормально. Швидко розмовляю навіть. Це тривожність, депресія? Можливо треба якісь ліки заспокійливі?
Мать драконов• 26 декабря 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Йога вам в поміч.
Точняк. Йога и качественеый секс. И всегла прибываешь в дзене🧘♀️