Парова машина• 23 января в 16:47

Тренування по футболу у Німеччині

Доброго дня. Дуже хочу почути поради. Ми живемо у невеликому містечку. Мій син пішов на тренування у перший клуб, який я знайшла. Як виявилось, їх тут дуже багато. Клуб не кращий. Потім я дізналась, що у місті є клуб який грає з Айнтрахтом ( ми у Хессені). Я хотіла піти туди на пробне тренування, але тренер мене вмовляв залишитись. Казав, що у цьому сезоні у нас буде сильна команда і вийдемо у фінал у цьому місті. Я погодилась. До речі, син мій грає дуже добре. Є у клубі ще один хлопець, який теж грає добре. Так от його мама булить мого сина. То сміється з нього, коли у нього щось не виходить. З нами вона не вітається, її син з моїм також. І ось на останньому тренуванні перед канікулами у залі ( мене тоді не було) мій син лупив м´ячем по стіні. А ця мама з тренером сиділи на лавці. М´яч відскочив і пролетів повз них. Мій син сказав - вибачте, я не хотів. На що вона сказала - ти це спеціально зробив, ти бачив що ми тут сидимо. Тренер її підтримав. Сказав, що це дуже неприємно, коли м´яч летить неочікувано. Мене це обурило. Я написала тренеру, що це футбол, а не курси кройки та шиття і не балет. Ось де м´яч може прилетіти неочікувано. В Україні наш тренер таку саму вигнав би з залу. І взагалі вона не має права робити зауваження чужим дітям, тим більше що до тренувань вона не має ніякого відношення. Мамі цій я теж написала, що якщо вона ще хоть слово скаже моєму сину, я звернусь у поліцію. Мій син після цього просив мене залишатись на тренуваннях, бо боявся, що вона знову щось скаже. Сину 10 років. Тренерів це обурило ( я думаю саме через поліцію) і вони сказали, що нам треба всім поспілкуватись перед тренуванням. Я сказала, що не говорю німецькою аж на такому рівні. Але вони все рівно настояли на своєму. На бесіді ця мама на мене не дивилась, фиркала і насміхались. Я їй сказала українською - дуже смішно. На що вона приказним тоном мені каже - deutsch reden!! І тренери сиділи мовчки. Я була з сином . Прикази вже я не стерпіла, забрала сина і вийшла. Через 15 хвилин починалось тренування. Ми чекали. Але тренуватись моєму сину заборонили. Сказали, що зроблять термін знову на розмову, і тоді подивимось. Це ще не кінець історії. Допишу у коментарях. Але зі сторони, чи нормальна поведінка тренерів, мами. Чи може я не права?
Додаю напруги• 23 января в 16:50
Валите оттуда
Гарні диньки• 23 января в 16:51
переходите в другой клуб
Скорая помощь• 23 января в 16:54
В ФБ напишіть в групу Українці в Німеччині. Там таких схожих історій вагон. Може вам там щось порядять
автор Парова машина • 23 января в 17:03
Після відмови ми поїхали у інший клуб, приблизно такого ж рівня. У всіх клубах дітей тренує чийсь батько. Тому рівень приблизно скрізь однаковий. Тренер подивився як грає мій син і одразу сказав, що він залишає його. Але нам треба вийти з першого клубу. Я була настільки зла, що одразу попередила тренерів і попросила Abmeldung ( виписку). Вони теж на мене злі дуже. І з другого боку вони не хочуть витрачати мого сина як ігрока. У старому клубі виписку я отримала. У новий ще не увійшла. Але дізналась, що оскільки ми переходимо у новий клуб у середині сезону, мого сина буде заблоковано, і він не може грати у турнірах. На це я не очікувала. Тренер у новому клубі мабуть теж про це не знав. Коли дізнався, радості у нього такої вже не було. Він сподівався, що мій син одразу буде з ними грати. Він звісно не відмовив нам у членстві. Та і моєму сину у новому не дуже сподобалось ( було вже два тренування). Дуже багато хлопців ( утричі більше, ніж у попередньому), є менші хлопці. Моєму сину скучно тут. Плюс блок на 6 місяців. Я вирішую проситись у старий. На тренерів я дуже зла, але образу засовую дуже далеко. І вирішую прогнутись заради сина. Але тренери теж стоїть у позу. Вони хочуть, щоб він повернувся. Але і хочуть провчити мене, щоб мені не поважно було погрожувати поліцією ( німці це бояться). Зараз ми ведемо переписку. Я ще ніколи так не принижувалась. Хай би він закінчив сезон, і тоді можна валити з цього клубу. Але тренери мені не кажуть ні так, ані ні. Вони мене ’ ставлять на місце’. Я не знаю тепер, що робити. Не хочу, щоб син втратив за ці півроку сноровку. Хоча йому тільки 10 років. Але ж все рівно. І як тепер його приймуть тут ( якщо взагалі приймуть ).
КвартираЧья• 23 января в 17:25
Ответ дляПарова машина
Примите решение и отпустите ситуацию. Вы придаете слишком много значения и поэтому вами манипулируют.
Если перейдете в другой клуб, то значит, ’каникулы’ пол года ВАШЕ решение, проведите их радостно, они быстро пролетят.
Если примите решение остаться в этом клубе, то ОДИН РАЗ принесите извинения и больше не пишите, ждите, когда позовут на игру, сколько бы не пришлось - те же каникулы, но чуть короче.
Раз они заинтересованы, то это скоро случится, но заискивать не нужно, иначе вы теряете ценность и авторитетность.
Ухахайкина• 23 января в 17:37
Честно? Я бы лучше согласилась на 6 месячный перерыв от турниров чем вот этот треш с этими тренерами. Здесь вы совершили ошибку погорячившись. Я во Франции, до войны жили в Польше. Нас не любят. Терпят если работаем/не работаем но тратим у них свои деньги, могут поиграть в толерантность, но есть особи которые неприязнь скрыть не в состоянии. Я в Польше жила королева королевой, детям частная школа международная, выплаты не было, жили за свои и нашёлся все равно один неадекват. Сначала дите, потом родители. Ну честно, я вообще не напрягалась и с папой говорила на украинском) но мне было начхать уйдём мы из этого клуба или нет. У вас другая ситуация. И да, полицией угрожать могли этой мамаше один на один. Тренеров не стоило триггерить. Это уже последний ваш аргумент, а не первый
автор Парова машина • 23 января в 17:46
Ответ дляКвартираЧья
Спасибо большое за отрезвляющий комментарий.