Чи закінчиться війна цього року? Запитайте росію. Україна готова до угоди, – Трамп.
Шото знає, або дані розвідки, або вже переговорив з кимось. 3..2..1 до ескалації?
Арестович розказує шо тіки Україна і позиція зеленського перешкода для переговорів. Ждем перевзування
Ответ дляdf364tye3
конечно, китаю срочно нужен мир ,,,
что бы поскорее до его берегов, его границ ,,,
с победы трампа все прошлогодичные друзья мира ,,, ху,,,м посбривало ,,,
остановят европе , возьмутся за нас ,,,
Китаю нужны дешевые энергоносители с рашки и весь мир в качестве рынка сбыта (не нужны санкции). Ну, может еще и Тайвань, в придачу. У Трампа свои интересы, у Си свои, у хуйла свои. Будут искать компромисс, чтобы каждый получил желаемое. Нам скажут результат.
Кудесница полесья• 23 января в 21:01
Ответ дляlilu1990
Пробачають? Та вони в ноги падати повинні шо ми не здались кацапам і не готуєм напад на європу
Вы хотите, чтоб вам падали в ноги поляки, пока вы гордо выходите из Лидла?
Ответ длявиктория7аас
Снижение цен на нефть это старый трюк. Когда СССР решил распространить социализм на Афганистан США и Саудиты сбили цены и пришлось оттуда уходить и начинать перестройка.
Обама провернул такое в 2015 году. Однако Россия из Крыма не вышла и политику свою только ужесточила.
в 2025 году даже если это провернуть, что сомнительно. Саудиты не имеют ни финансового буфера ни желания демпинговать это не даст ничего вообще.
Трамп видимо забыл, что СССР импортировал еду, а вот Россия экспортирует и не испытывает дефицита валюты. А если таковой и возникнет, что очень маловероятно есть немаленькие там ЗВР, низкий долг и возможность кредитоваться в том же Китае
В общем без результата.
Ссср развалился при цене на нефть 21$, сейчас цена 78$. Долго еще ждать 😭
Sova splushka• 23 января в 21:05
Ответ дляlilu1990
Боже люди, ви із за кордону пишете? Людина третій рік у війні і стресі, постійних смертях і жертвах, розумію шо для вас це пусті слова
Такий весь в турботах про власний народ, що ніколи й писульку свою поставити під законом про обмежено придатних 18-25 вже котрий місяць? І це лише один-єдиний приклад.
Vlada-Maria• 23 января в 21:27
Ответ дляКудесница полесья
Так а он до нас доехал вообще?
25 січня 2023 14:32
Лендліз запрацює, щойно виникне потреба – Єрмак
олена олена• 23 января в 21:32
Ответ дляOlvia1987
Слова зели не имеют веса.
А слова Трампа мають вагу?
Кудесница полесья• 23 января в 21:36
Ответ дляолена олена
А слова Трампа мають вагу?
Уже да. Три дня как имеют
Ответ дляМанула
План Трампа всіх налякати і на хайпі укласти угоду.
Але є 2 проблеми - наскільки блефує путін і божевілля Зеленського ...
(с.)
Послухайте командира Вереса. Він те саме каже шо й зеля: я згоден на угоду, тільки не згоден стати при цьому раком. На таку угоду я точно не піду
Він теж божевільний?
олена олена• 23 января в 21:38
Ответ дляМанула
(с.)
Я про інше запитала.
Якщо слова Трампа мають вагу, то ( як сказано в старпості) Україна готова до переговорів, а пуйло ні. І при цьому свято вірять, що Трамп за добу війну може
Але тут і далі пишуть, що це Зе війну продовжує. Так треба визначитися - ми віримо словам Трампа чи ні)
Ответ дляолена олена
Я про інше запитала.
Тут на форумі свої конструкції, тут вірю , тут ні. Дивлячись які базові настройки,
В 600 т чи 700т військових вірять
Інше? Варіаціі.
В 600 т чи 700т військових вірять
Інше? Варіаціі.
олена олена• 23 января в 21:46
Ответ дляLudaSHS
В 600 т чи 700т військових вірять
Інше? Варіаціі.
В 600 т чи 700т військових вірять
Інше? Варіаціі.
На Трампа молилися тут, раділи його перемозі, вірили кожному його слову, за добу - кінець війни. Тепер цей же Трамп каже - війну пуйло не хоче закінчувати. А ті самі люди кажуть - та ні, це Зе воювати хоче.
Логіка де?
Ответ дляМанула
Бажання бажаннями, але бажано за ними не пропустити знищення держави і народу
А хто пля знищує кого? Самі себе знищуєм. Своєю байдужістю і бажанням красти. Ніби наші люди святі, один зеля поганий. Вчорашня тема, де батя в сзч і всьо, трагедія - його готові поперти з дому бо він не заробляє. Знайомий попав у полон, дружина отримує виплати, збирає йому, коли повернеться, бо може не зможе працювати, уже повнолітні діти прибігли і кажуть - давай ділити гроші. Я кажу: дивись щоб чого з тобою не сталось. За гроші у нас готові матінку рідну продати. Від найбільшого корупціонера до простої людини
олена олена• 23 января в 21:52
Ответ дляlilu1990
Знищує нас раша. Крапка.