lilu1990• Изменено 23 января в 20:05

Трампуся наговорив

Чи закінчиться війна цього року? Запитайте росію. Україна готова до угоди, – Трамп.

Шото знає, або дані розвідки, або вже переговорив з кимось. 3..2..1 до ескалації?

Арестович розказує шо тіки Україна і позиція зеленського перешкода для переговорів. Ждем перевзування
автор lilu1990 • 24 января в 11:40
Ответ дляМанула
❗️Зеленський не ангел, він ніколи не повинен був допустити цієї війни, — Дональд Трамп в інтерв´ю Fox News.

Основні заяви:
🔹 Війну в Україні має бути завершено негайно. Україна спустошена внаслідок бойових дій;
🔹 Зеленський хоче вирішити це питання зараз. З нього досить;
🔹 Зеленський не ангел і ніколи не повинен був допустити початку цієї війни. Він воює проти набагато більшої армії... Набагато більшої... І коли він говорив так хоробро і таке інше... Вони хоробрі, але ми давали їм мільярди доларів. США дали їм на 200 млрд доларів більше, ніж Європа, і Байден ніколи не казав європейцям платити більше (згідно з даними Пентагону, загальна допомога США Україні не перевищує 100 млрд доларів). (https://t.me/znua_live/186626)
🔹 Якби я був президентом, ця війна ніколи не почалася б. Україна була метою путіна весь цей час, але він не нападав чотири роки. Я говорив з ним про це (у наступному реченні Трамп заявив, що ’не хоче казати’, чи розмовляв з путіним).
🔹 Зеленський захотів воювати проти величезної армії. Набагато більшої, набагато могутнішої. Він не повинен був робити цього. Бо ми могли б укласти угоду. І ця угода нічого не коштувала би. Але він вирішив воювати.
росія забезпечує 300-тисячну армію, а у Зеленського практично не було ніякої... Ти не воюєш у такій ситуації;
🔹 Зеленський нещодавно сказав, що готовий укласти угоду, але повинен був сказати це набагато раніше;
🔹 США введуть найсильніші санкції і тарифи проти росії, якщо вона не погодиться завершити війну швидко.
Але я не хотів би робити цього. Я люблю росіян, вони чудові люди;
🔹 Я думаю, що ми зможемо домовитися із Сі Цзіньпіном про більш чесну торгівлю між США і Китаєм;
🔹 Я був близький до угоди про скорочення ядерних арсеналів із рф;
🔹 Я планую знову зв´язатися з Кім Чен Ином. У нас були гарні відносини. Він дуже розумний хлопець.
(c.)
Трамп би на місці зеленського так само зробив би - воював би. Даже не сумніваюсь. Вони дуже схожі в цьому