Дон Пэдро• 23 января в 22:04
Кто остался в Харькове, как вы выживаете?(
Боль страшная
Залатавая• 24 января в 11:15
Ответ дляНафаня Маня
вийдіть без аноніма
11:14 Київська область. Шахед навіть не думають збивати, він все ще літає. А що у нас в Києві,а давайте глянемо . Дирка без тривог.
Залатавая• 24 января в 11:24
Ответ дляНафаня Маня
вийдіть без аноніма
Казки, як вам тяжко, людям із Західної України розповідайте і як над тобою шахед раз в квартал зібють. Я проживаю в передмістті, а працюю на соломянці тому добре орієнтуюся коли і де тривоги і як їх збивають. Шахед в Київ залітає, коли його провтикають в області і ребами не зібють йому геолокацію. А що він область тероризує півдня всім насрать, головне, щоб в Київ не залетіло.
Дело было давно• 24 января в 12:54
Ответ дляДесь так, але...
Ну то що? Ну- ну ваше сьогодні вночі?
Так не потрібно знецінювати інших.
І не потрібно мірятися кому гірше.
Так не потрібно знецінювати інших.
І не потрібно мірятися кому гірше.
Ну вот , а ты меряешься
Десь так, але...• 25 января в 07:23
Ответ дляДело было давно
Ну вот , а ты меряешься
Для початку подивись хто це почав робити.Ми просто намагаємося фактами довести , якщо так не доходить
Десь так, але...• 25 января в 07:25
Ответ дляДело было давно
Ну да только Киев обстреливают балистикой еще в добавок.
То не ти почала мірятися?
Дело было давно• 25 января в 13:00
Ответ дляДесь так, але...
То не ти почала мірятися?
Так я из Запорожье покинула дома, и уехала, что ты там вообще можешь мерить и ровнять со своей киевской областью🤦♀️
Только Харьков понимает нас.