Сосиска_Втесте• 14 января в 11:31
Киев, Республика, аэротруба
Кто посещал, как вам?
Любительница• 14 января в 11:44
Сину подобається (7 років), на Миколая подарували йому стертифікат на 20 хв. Але, наприклад, його другу не зайшло. Також бачила випадок коли в дівчини почалась панічна атака, не змогла свої 2 хвилини долітати.
КротоТо• 14 января в 11:49
Ответ дляЛюбительница
Сколько денег?
Вічний двигун• 14 января в 11:52
Ответ дляЛюбительница
А скільки коштує? Чи можна дорослим?
Любительница• 14 января в 12:56
Ответ дляВічний двигун
А скільки коштує? Чи можна дорослим?
20 хв коштує трохи більше 9 тис.
Можна брати по 1-2 хв, ціни в них на сайті вказані. Але щоб відчути хоч якесь задоволення від польоту, варто брати 2 хв польоту. Дорослі теж можуть.
Вічний двигун• 14 января в 13:37
Ответ дляЛюбительница
20 хв коштує трохи більше 9 тис.
Ну а скільки коштує 2 хвилини? Бо на сайті не можу розібратися
Любительница• 14 января в 13:49
Ответ дляВічний двигун
Ось вартість на одну людину на 2,4 і 6 хв.