КонхфЭдкаТузик• 23 января в 22:43
Кто-то лечил пневмонию дома?
Что порекомендуете?
Пью антибиотики, стараюсь соблюдать постельный режим, но сегодня пришлось полдня ходить по врачам. Слабость естественно есть
БеллаДонна• 23 января в 22:45
Лікар вам не сказав, що коли нема температури, то треба рухатися, робити кардіо вправи, вправи на збільшення об´єму легень? Саме для того, щоб мокротиння рухалося і відходило
Ряженка• 23 января в 22:46
ходила всю пневмонію просто по відділенню. постільний режим не виписували
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 22:46
Ответ дляБеллаДонна
Ні, не казав. Тільки сьогодні вночі спала температура. Це вже 10 доба.
Тобто можна робити невеликі прогулянки?
Дякую
Тобто можна робити невеликі прогулянки?
Дякую
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 22:47
Ответ дляOrganic
90 процентов лечат дома, если нет показаний к госпитализации
Спасибо большое, утешили.
Я первый раз с пневмонией. Бронхиты были, а такое первый раз
БеллаДонна• 23 января в 22:47
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Тобто можна робити невеликі прогулянки?
Дякую
Тобто можна робити невеликі прогулянки?
Дякую
Можна, і дихальні вправи,і просто надувати повітряні кульки
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 22:47
Ответ дляРяженка
Самі по собі чи по рекомендації лікаря?
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 22:50
Ответ дляБеллаДонна
Дякую. Зараз сильна слабкість і постійно хочеться спати, але це пройде.
9 днів високою температурою та кашлем мене виснажили.
Буду дути кульки.
Моїй доньці після операції на барабаній перетенці також казали дути кульки
Буду дути кульки.
Ряженка• 23 января в 22:57
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Самі по собі чи по рекомендації лікаря?
у мене була сусідка по кімнате - старше мене і набагато. вона мене і тягала гуляти. казала що не можно лежати
температура кожен день 38,5
Акукарача• 23 января в 22:57
Ответ дляБеллаДонна
если при пневмонии нет температурі,не пить антибиотики?Ві серь´зно?
Горня капучіно• 23 января в 22:59
Ответ дляАкукарача
А ходить исключает антибиотик?
Где тут 0?• 23 января в 23:00
Чоловік ще відновлюється після пневмонії. Лікувався дома, постійно міряв температуру, тиск та сатурацію, спав на животі. Періодично здавав загальний аналіз крові та с-реактивний білок. Також лікар рекомендувала прогулянки. Ну і стандартне лікування : антибіотики, відхаркувальні препарати і інгаляції потім вже. Вже місяць минув, а кашель повністю ні.
Сяду на шию, дорого!• 23 января в 23:00
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Буду дути кульки.
Мені сказали, щоб кульками не захоплювалась, достатньо дути через трубочку у склянку з водою, і ще рекомендували прогулянки на свіжому повітрі, вітаміни з цинком і берегтись - не переохолоджуватись, не перевтомлюватись і т.п.
Мимишная Булочка• 23 января в 23:00
Ответ дляБеллаДонна
Я при пневмонии чуть не теряла сознания временами, воздуха не хватало. А вы говорите двигаться.
И у меня тоже температуры не было
Ряженка• 23 января в 23:01
Ответ дляГде тут 0?
я після ціей пневмонії почала дуже часто хворіти різними кашлями - бронхіти і трахеити. пневмонії більш ніколи не було
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 23:03
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую
Вапщета• 23 января в 23:03
Мне кололи Цефтриаксон. Мне кажется мне он очень помог. Пневмония была без температуры
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 23:04
Ответ дляМимишная Булочка
И у меня тоже температуры не было
У меня тоже сейчас нет сил и одышка при ходьбе, но у меня была высокая 39+ температура, которая держалась 9 дней.
Пока не готова к прогулкам, думаю дать организму немного времени на восстановление.
Где тут 0?• 23 января в 23:06
Ответ дляРяженка
Мабуть дає знати про себе ураження легень.
Вапщета• 23 января в 23:07
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Правосторонняя нижнечастичная пневмония.
Я честно думала что умираю . А оказывается - пневмония. Странная она была . Горло болело как ангина и кашель . Неделя болею / лечусь. Пару дней не болею и опять по кругу. Так раза три было. Пока не сделали снимок. На корону был отрицательный результат
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не на великі дистанції звичайно. Просто повітрям подихати і 10 хв походити поруч з домом раз в день.
Дихальні вправи, зарядку активну руками і плечами.
Добре, якщо хтлсь вам дренажний мамаж зробить. Або хоч рідні від лопаток до шиї постукуючими рухами щовечора масаж роблять, після масажу покашляйте.
Не спішіть пити препарати якісь від кашлю, щоб не нашкодить. Треба спочатку
КонхфЭдкаТузик
• 23 января в 23:30
Ответ дляРойЛеля
Масаж можуть зробити, дякую.
Та спробую гуляти трошки біля дому
Тоскующая• 23 января в 23:44
Погуглите дыхательную гимнастику при пневмонии. Обязательно делайте. Я в ноябре переболела. Тоже 10 дней с температурой под 39,5, потом после курса антибиотика стало потихоньку легче. По мере сил, но делать надо, и двигаться надо.
КонхфЭдкаТузик
• 24 января в 19:29
Ответ дляТоскующая
Спасибо, поищу. Температура упала, теперь сил совсем нет и постоянно спать хочется