ЛюблюДевчонок• 23 января 2025

Раз уж мы о КТ..... Я сегодня делала, нашли узел в легких, насколько это опасно?

Неспецифічний субплеварльний вузлик в середній частці
правої легені до 2,5 мм, що не потребує спеціального спостереження.
Это что, рак или нормально?
ЭмчЭндЭм• 23 января 2025
Фраза ,,що не потребує спеціального спостереження,, ни о чем не говорит?
Показушница• 23 января 2025
Вам написали, что это рак?
So_so• 23 января 2025
То есть Вы действительно думаете, что рентгенолог увидел рак и написал ’не потребує спеціального спостереження’?
Это он типа маньяка?
А мы сейчас такие - хоп, да это рак
автор ЛюблюДевчонок • 23 января 2025
Ответ дляПоказушница
Вам написали, что это рак?
нет, я вставила фразу, что написали
автор ЛюблюДевчонок • 23 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
ну мало ли......
ЭмчЭндЭм• 23 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну мало ли......
Ну да. Врач таким образом развлекается.
Показушница• 23 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
нет, я вставила фразу, что написали
Саме фраза ’ не потребує спостереження’ наштовхнула вас на те, що це може бути рак?
Качка в тапцях• 23 января 2025
*протираю хрустальный шар и тусую колоду Таро*
Ни одно обследование не действительно без сбора анамнеза и консультации врача.
Боневтікла• 23 января 2025
Автор, не знаете случайно, с металлическими коронками делают кт?
Мне нужно гипофиза сделать ((
Вумна вутка• 23 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Мне нужно гипофиза сделать ((
КТ можна, то на МРТ заборони
Боневтікла• 23 января 2025
Ответ дляВумна вутка
КТ можна, то на МРТ заборони
Спасибо
Позаземний розум• 23 января 2025
Без пункции это точно сказать никогда нельзя.
Скорее всего доброкачественный, а там время покажет
короткопамятна• 23 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Мне нужно гипофиза сделать ((
Делают
Сіґеле-міґеле• 23 января 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну мало ли......
Навіщо вам мозок?
Сіґеле-міґеле• 23 января 2025
Ответ дляВумна вутка
КТ можна, то на МРТ заборони
Чого це? У мене є одна накладка з металу і е металевий штіфт-МРТ зробили без проблем
Боневтікла• 23 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
У меня побольше и прям коронки 🙁
Алина-1240• 23 января 2025
Плевра подпаялась к легкому из за пневмонии или плеврита когда то.скорее всего
Вумна вутка• 23 января 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Сильне магнітне поле томографа може безпосередньо притягнути будь-які залізні предмети, які знаходяться всередині вашого тіла: судинні кліпси, металеві фіксатори, металеві і магнітні імплантати та інше. У таких випадках МРТ-діагностика заборонена, оскільки може спричинити усунення цих предметів.
Стоматологічні штифти і коронки не мали б містити феромагнітних сплавів, в основному так і є.
Але особисто я, коли робила МРТ голови відчувала, як мій штучний зуб трішки шатається, хоча стоматолог сказав, що сплав не феромагнітний, але видно трішки якісь домішки були
Вумна вутка• 23 января 2025
Ответ дляБоневтікла
У меня побольше и прям коронки 🙁
Коронки зараз роблять з цирконію чи кераміки, вони безпечні, а от старі металічні не знаю, я б питала перед процедурою
Боневтікла• 23 января 2025
Ответ дляВумна вутка
У кого спрашивать и как понять из чего. Им немало лет и врача нет в стране давно ((
Я ж написала металл, такие золотые))
Вумна вутка• 23 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Я ж написала металл, такие золотые))
У техніків, які їх виготовляють. Бажано не в молодих, які знають тільки теорію, а в старих, які колись працювали з цими коронками.
Я так ходила перед МРТ про свій зуб дізнавалася
Фоточки нема• 23 января 2025
Хочете пораду - якщо в Києві, берете КТ МРТ, чи що Ви робили і йдете радитись до гарним пульмонологом в 17 лікарню.
У папи випадково знайшли маленьку пляму на легенях 10 років тому, була онколонія, дві операції (дві, бо першу робили не в спеціалізованому закладі і в цьому була помилка, робили другу), навіть без хімії, все гаразд. Тому навіть рак легень ще не вирок
Вумна вутка• 23 января 2025
Ответ дляБоневтікла
Я ж написала металл, такие золотые))
Ще можна там де МРТ роблять запитати.
Знаю, що на КТ з коронками точно можна
Вумна вутка• 23 января 2025
З обох сторін визначаються плевро-апікальні спайки. В паренхімі правої легені
визначаються одиничні кальциновані вузлики до 2мм

Це мій опис, лікар сказала, що це норм, наслідки перенесеного запалення можуть бути