Дайте вподобайок• 24 января в 01:24
Це гуляє по ФБ вже місяць, по різних групах та від різних авторів, ще фотки постійно різні. Хтось так приколи гонить.
Кредитная• 24 января в 01:26
Ответ дляДайте вподобайок
Розважають народ
В цього хоч фотка норм
Але ж можуть таку поставити, що впісяться можна
В цього хоч фотка норм
ЯкаКраля• 24 января в 02:02
О, згадала на сз одного мужика, який писав що хоче виключно самореалізовану та мудру. Не ясно мені, чому самореалізована має бути мудрою? Чи може я чогось не розумію?
Яжбоматуся• 24 января в 02:08
Лучше бы уже написал, что молодое поколение совершенно не ценит творчество ’Машины Времени’ и ’Фантом-2’. А фонк на гитаре играть трудно. Поєтому, исчу женщину!