Кондуктор троллейбуса• 24 января 2025
Потрібен хороший психіатр
Доброго ранку!
Мама більше 20 років хворіє психічним захворюванням.Усі ці роки приймає оді й ті ж ліки.Зараз після них зʼявилися сильні мігрені,тому дуже потрібна консультація кваліфікованого,досвідченого психіатра.Можливо хтось має контакти такого фахівця,буду дуже вдячна,якщо ви ними поділитися.
бибизяна• 24 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А что лечащий врач говорит? Рецепты же кто-то ей выписывает
Тоже подумала про это. Зачем светило науки искать, если это решаемо любым врачом
Дама_с_коготками• 24 января 2025
Все 20 лет кто то наблюдает вашу маму и выписывает ей препарат.
Есть анамнез, история болезни. Лучше идти туда, где все записано и зафиксировано