Весотехник• 21 января в 17:41

Післяпологовий стан

Дорогі жінки….порадьте чи дайте контакти дійсно хорошого психіатра або психотерапевта котрий спеціалізується на післяпологовому стані та надасть консультацію онлайн…зробить оцінку того стану і дійсно зробить коректне призначення…бо по місцю проживання психотерапевт почула що після пологів 4 місяці і відразу прописала антидепресанти навіть нічого не розпитуючи…ніякого тесту не провела,просто мені здається всім їх призначає…а психолог з яким я спілкувалася порадила звернутися до ще одного спеціаліста оскільки навіть ці препарати не приберуть причину,а лише знімуть чи полегшать симптоми
Летала_НаМетле• 21 января в 17:52
Послеродовая диперссия частое явление, у вас в городе только один психиатр?
автор Весотехник • 21 января в 17:55
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так…це маленьке місто
Невидимка• 21 января в 18:04
Напишіть симптоми
Диви яка я пава!• 21 января в 18:04
А що ви хочете від іншого лікаря? АД такі ж ліки як і інші. П´єте курс, потім закінчуєте прийом. Якщо є фінанси, то паралельно працюєте з психологом
Угги в горошек• 21 января в 18:10
Автор, якщо діагноз - післяпологова депресія, то вона лікується АД.
Якщо сумніваєтеся в діагнозі, пройдіть ще консультацію, можна онлайн, зараз багато лікарів-психіатрів так працює.
Просто загугліть ’онлайн -консультація..’
Мурзилка• 21 января в 18:15
Автор, це з вами таке? Обіймаю вас міцно. Чи є та людина доросла поруч, хто вам допоможе по щоденним справам? Чи ви одна з немовлям? В чому виражається у вас такий стан? Чи є у вас можливість добре харчуватися, висипатися, відпочивати трохи? Хочу вас підтримати.
автор Весотехник • 21 января в 19:52
Ответ дляМурзилка
Так у мене…допомоги вистачає…почалося ще під час вагітності,я дуже переживала щоб дитинка здорова була…і от після пологів це не минуло…я щодня знаходжу щось для тривоги переживань,навʼязливі думки не вшчухають…я не можу насолоджуватися своєю дитиночкою …розумію що так бути не має і воно не проходить тому і шукаю вирішення проблеми….тим кому зараз 40+ писатимуть що колись такого не було,не брешіть,було і гірше(а не було,бо не мали стільки інформації)колись ніхто про таке не розказував,якби я була мамою у 90-ті то мовчала би теж,бо я коли навіть своїй мамі розказую то вона каже що це брєд…заспокойся
Мурзилка• 21 января в 20:01
Ответ дляВесотехник
Я вас розумію. Думаю, що в більшості мам так. Це дійсно важливо звернути увагу на такий стан і намагатися собі допомогти. Ви пробували працювати з психологом (чи самі шукати інформацію, як допомогти собі при підвищеній тривожності)? Бо стан депресії все ж повинен встановити лікар (і бажано не один, щоб точно підтвердити та не сплутати, оскільки антидепресанти - серйозні ліки, тому й лікар повинен бути налаштований максимально провести обстеження). Перші кроки - так проговорити з психотерапевтом свій стан (якщо є змога; якщо ні, то спробувати знайти поради в інтернеті, як справитися з тривожністю, робити перші кроки допоки не потрапите до психотерапевта). Ситуацію погіршують «дорослі» поруч з вами, які заперечують це явище, як тривожність, депресія. Тоді часи такі були, що не прийнято було говорити про свої почуття. Бажаю вам знайти свої шляхи подолання тривожності. Можливо, ви ще під ніч тему тут створіть, бо часто після 23:00 тут більше народу, можливо, хтось підкаже, де лікаря он-лайн знайти. Бережіть себе та дитинку. Все буде добре!
автор Весотехник • 21 января в 20:06
Ответ дляМурзилка
Щиро вам дякую…виявляється тих хто може зрозуміти і підтримати не так багато